Nasz profil na Facebook.com - polub nas

„Transformers: Age of Extinction” – powrót Autobotów

Meganews

Autoboty kryjące się pod nadwoziami modeli Chevroleta powracają na ekrany kin w najnowszym filmie Michaela Bay’a „Transformers: Age of Extinction”.


W czwartej części filmu ponownie zobaczymy Chevroleta Camaro wcielającego się w rolę sympatycznego robota Bumblebee oraz Chevroleta Corvette Stingray, który zmienia się w Autobota zwanego Crosshairs. Towarzyszyć im będą także nieco mniejsze modele, jak Sonic RS czy Trax.

 

Oprócz samochodów amerykańskiej firmy na ekranie pojawią się również takie „egzotyki”, jak Bugatti Veyron, Corvette Stingray, Lamborghini Aventador i Pagani Huayra.

 

„Transformers: Age of Extinction” to czwarta i ostatnia część przygód robotów z kosmosu reżyserowana przez Michaela Bay’a. Tym razem główną rolę zagra Mark Wahlberg, a towarzyszyć mu będzie Nicola Peltz.

 

 

Film wchodzi na ekrany kin 27 czerwca tego roku.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Układ chłodzenia w samochodzie jest niezwykle ważny. Jeśli ulegnie awarii możne prowadzić do bardzo poważnych uszkodzeń silnika lub generalnego remontu naszego samochodu. Z czego się składa? Termostat, pompa wodna, chłodnica i nagrzewnica to podstawowe elementy tego układu. Ale co jeśli ten najważniejszy – termostat – ulegnie awarii? Jak zatem rozpoznać awarię termostatu i co można […]

Komentarzy: 0 skomentuj »