Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Wpisy oznaczone tagiem "Kia"

Kia Corporation – podczas tegorocznej Międzynarodowej Wystawy Przemysłu Zbrojeniowego (IDEX) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, największej międzynarodowej wystawie tego typu na Bliskim Wschodzie i w Afryce – prezentuje lekki koncepcyjny pojazd taktyczny oraz podwozie do zabudowy.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Kia zaprezentowała nowe logo oraz slogan marki, które symbolizują śmiałą transformację oraz nowe cele. Nowe logo wyraża ambicję marki Kia, która w przyszłości zamierza być liderem branży mobilności, co wpłynie na zmianę niemal wszystkich aspektów jej działalności.  Nowe logo zawiera elementy „symetrii”, „rytmu” i „wznoszące linie”, które symbolizują rozwój marki z myślą o klientach  Nowe […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Kia Motors Corporation opublikowała dziś pierwsze zdjęcia Stingera w nowej odsłonie. Sportowy fastback po faceliftingu z zewnątrz ma jeszcze więcej cech typowych dla modeli klasy Gran Turismo, a jego kabinę cechuje jeszcze wyższa jakość wykonania niż dotychczas. Ponadto, do wyboru jest więcej kolorów tapicerki i rodzajów materiałów.

Komentarzy: 0 skomentuj »