Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Wpisy oznaczone tagiem "Opel"

Sezon urlopowy w pełni. Zanim jednak wyruszymy w drogę, warto zadbać o spokojne i pełne relaksu wakacje jeszcze przed wyjazdem, odpowiednio przygotowując swojego Opla do podróży. Teraz jest to jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek, dzięki możliwości umówienia wizyty online, w wybranym autoryzowanym serwisie niemieckiej marki.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Z całego świata docierają wieści o przymiarkach kolejnych koncernów motoryzacyjnych do wznowienia produkcji samochodów. Wraz z zapowiedziami rządu dotyczącymi stopniowego „odmrażania” gospodarki po okresie ostrych ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa, powstaje pytanie, kiedy produkcję wznowią fabryki motoryzacyjne w Polsce?

Komentarzy: 0 skomentuj »

W teorii kontrola VIN-u pojazdu przed jego zakupem powinna pozwolić na dokładne sprawdzenie historii pojazdu. W praktyce jest to często bardzo trudne, szczególnie w przypadku starszych samochodów. Co jednak warto wiedzieć, zanim w ogóle zabierzesz się za sprawdzenie historii auta według numeru VIN?

Komentarzy: 0 skomentuj »

Jeśli wyrazem zmian w gamie modeli Opla ma być debiutująca właśnie MOKKA X, to przyszłość i tak doskonale radzącej sobie w Polsce marki zapowiada się w jeszcze jaśniejszych kolorach. Kiedy pisaliśmy o klasie subkompaktowych SUV-ów rok temu w artykule „MaSUVka”, taki rozwój wypadków uznaliśmy za bardzo prawdopodobny.

Komentarzy: 0 skomentuj »

– 15 października w Belgii Opel zaprezentuje nowy wyścigowy samochód turystyczny – Prace nad samochodem wyścigowym z silnikiem o mocy około 330 KM przebiegają zgodnie z planem – TCR jest idealnym modelem dla prywatnych zespołów rywalizujących w wyścigach samochodów turystycznych

Komentarzy: 0 skomentuj »