Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Mercedes-Benz w Szczecinie: gdzie zacząć poszukiwania nowego lub używanego auta?

Meganews

Podobają Ci się samochody niemieckiej marki i wiesz już, że Twoje kolejne auto będzie spod prestiżowego znaku gwiazdy? Rozpoczynając poszukiwania Mercedesa w Szczecinie warto od razu wybrać się do salonu dealerskiego – i to nawet wtedy, gdy z góry zakładasz, że możesz sobie pozwolić jedynie na zakup auta z drugiej ręki.

Pełen wybór samochodów nowych

Jeśli w pierwszej kolejności rozważasz zakup nowego Mercedesa w Szczecinie, to wizyta w salonie dealerskim jest zupełnie oczywistym krokiem. W salonie znajdziesz większość modeli z aktualnej gamy niemieckiej marki, co pozwoli Ci się do nich przymierzyć, dokładnie je obejrzeć, ocenić funkcjonalność i jakość wykonania, a następnie umówić się na jazdę testową. Nie zastąpią tego żadne recenzje i filmy w Internecie.

Samochody używane z pewnego źródła

Wiele osób nie wie, że w salonach dealerskich można znaleźć również używane samochody danej marki (jak i innych marek). Jeśli szukasz auta z drugiej ręki bez przykrych niespodzianek, to już teraz zaplanuj sobie wizytę w salonie.

Możliwość odbycia jazdy testowej

Co ważne, jest to jazda, która naprawdę pozwoli Ci ocenić sens zakupu danego samochodu – bez przeszkadzania, wytrącania z rytmu przez sprzedającego, nie tylko „wokół komina”. Salonom dealerskim zależy na dobrych relacjach z klientami oraz na renomie, stąd umożliwiają odbycie jazdy testowej, która pozwala na rzeczywiste poznanie auta i tym samym rzetelne podjęcie decyzji o jego zakupie lub nie.

Kompleksowa obsługa w jednym miejscu

Wielką zaletą zakupu samochodu w salonie dealerskim jest to, że indywidualny doradca będzie pilotować transakcję od A do Z, czyli od momentu wyboru pojazdu, aż do odebrania kluczyków. Możesz tutaj liczyć m.in. na profesjonalne wsparcie w zakresie uzyskania korzystnego finansowania zakupu (leasing, kredyt, wynajem etc.) czy zawarcia pakietu ubezpieczeń w cenie, jakiej nigdy nie uzyskasz na własną rękę.

Fachowe doradztwo

Doradcy salonów dealerskich mają szczegółową wiedzę na temat oferowanych modeli, a przekazywane przez nich informacje są o wiele bardziej wiarygodne w porównaniu z tymi, jakie możesz wyszukać w Internecie. Jeśli więc chcesz wyeliminować ryzyko popełnienia błędów na etapie wyboru samochodu, to jego zakup w salonie jest zdecydowanie najlepszą opcją.

Pełna historia serwisowa używanego samochodu

Jeśli ostatecznie zdecydujesz się na zakup używanego Mercedesa w Szczecinie, to zadbaj o swoje bezpieczeństwo, również finansowe, wybierz się do salonu dealera niemieckiej marki i zapytaj o aktualną ofertę.

Zakup samochodu z drugiej ręki w salonie dealerskim jest wolny od ryzyka. Dealerzy oferują wyłącznie auta wnikliwie sprawdzone pod kątem historii, stanu prawnego i oczywiście stanu technicznego. Często można liczyć na gwarancję, która zapewnia bezproblemową eksploatację samochodu nawet przez 24 miesiące.

Jeśli więc masz za sobą nieprzyjemne doświadczenia z zakupem używanego samochodu, to tym razem postaw na najbezpieczniejszą opcję i wybierz się do salonu Mercedesa w Szczecinie.

Który salon Mercedesa w Szczecinie warto odwiedzić?

W poszukiwaniu nowego lub używanego Mercedesa w Szczecinie koniecznie wybierz się do salonu autoryzowanego dealera niemieckiej marki – Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka. Na miejscu znajdziesz bardzo duży wybór najnowszych modeli producenta ze Stuttgartu, jak i egzemplarzy z drugiej ręki o zweryfikowanej historii.

Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka w Szczecinie to:

  • Rzetelne, życzliwe doradztwo;
  • Możliwość negocjowania ceny zakupu samochodu, zarówno nowego, jak i używanego;
  • Bezproblemowe umówienie się na jazdę testową, również online;
  • Pełen dostęp do usług finansowych i ubezpieczeń w najlepszych cenach;
  • Kompleksowa obsługa procesu zakupowego;
  • Dostęp do najlepszych usług serwisowych, zarówno mechanicznych, jak i blacharsko-lakierniczych.

Z pełną ofertą Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka w Szczecinie zapoznasz się na stronie internetowej dealera https://www.ddb.mercedes-benz.pl/.

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Nowy Volkswagen ID.3 różni się od poprzednika nie tylko nadwoziem czy wnętrzem. Zmienione są również reflektory i tylne światła, a także oświetlenie wnętrza. Wszystko oparto na technologii LED. Opcjonalne reflektory matrycowe IQ.LIGHT nie tylko doskonale oświetlają drogę, lecz także potrafią „przywitać” kierowcę, który podchodzi do samochodu z kluczykiem w kieszeni. A to oczywiście nie wszystko, […]

Komentarzy: 0 skomentuj »