Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Starcie tytanów – Wielki Test Flotowy

Meganews

20 kwietnia na terenie Twierdzy Modlin – historycznym dziedzińcu najdłuższego budynku w Europie, odbędzie się Wielki Test Flotowy – największe plenerowe spotkanie fleet managerów w Polsce. Wielki Test Flotowy będzie kulminacją Plebiscytu Fleet Awards Polska – projektu, który wyłania liderów wśród importerów oraz dostawców produktów i usług flotowych.

Wielki Test Flotowy jest kulminacją zmagań w ramach Plebiscytu Fleet Awards Polska. Empiryczna i najbardziej widowiskowa część projektu polega na ocenie nominowanych pojazdów przez osoby zawodowo związane z zarządzaniem flotą. Na specjalnie przygotowanych formularzach oceny jurorzy wystawiają bezwzględną i prawdziwą cenzurkę udostępnionym im tego dnia blisko 100 pojazdom. Oceny wystawiane są na podstawie przejazdu samochodami, przez specjalnie zaaranżowane i przygotowane dynamiczne próby. Testy układane są pod kątem weryfikacji różnych systemów bezpieczeństwa oraz weryfikujących precyzję układu kierowniczego, zawieszenie oraz hamulce. Fleet managerowie ponadto oceniają funkcjonalność kabiny oraz pojemność bagażnika w odniesieniu do firmowych zadań, które potencjalnie stanęłyby przed ocenianymi modelami. Nad bezpieczeństwem czuwają kwalifikowani instruktorzy, a proces oceny ma bardzo profesjonalny i skoordynowany charakter.

Jak co roku, samochody z segmentów premium będą poruszać się po wyznaczonej, malowniczej trasie podmiejskiej. Dzięki temu jurorzy będą mogli ocenić walory jezdne limuzyn w rzeczywistych warunkach drogowych. Pojazdy użytkowe będą natomiast oceniane na podstawie prób zwinnościowych oraz załadunkowych. Ocenę końcową uzupełnią głosy oddane przez osoby związane z branżą flotową w internetowej części projektu, oraz wartości rezydualne pojazdów, które wpływają na ich użyteczność dla przedsiębiorców. Taki rozkład akcentów w pełni merytoryczny i profesjonalny sposób pozwoli wyłonić najlepsze flotowe samochody roku 2016.

Wielki Test Flotowy od lat przeprowadzany był w Warszawie. Najpierw na terenie lotniska Babice na warszawskim Bemowie, a rok temu na industrialnych terenach Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu. Zainteresowanie i rozmiar spotkania urosły do tego stopnia, że w tym roku Wielki Test Flotowy odbędzie się na ogromnym terenie Twierdzy Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim.

Nowa lokalizacja będzie gwarantem wykorzystania ogromnego potencjału, jaki drzemie w niezwykle bogatej ofercie polskich importerów. 20 kwietnia będzie również dniem znakomitej jakości networkingu branżowego i możliwością, aby poznać bliżej nowinki oferowane przez firmy świadczące usługi finansowe, ubezpieczeniowe, serwisowe, teleinformatyczne i doradcze dla zarządców samochodów firmowych. Wielki Test Flotowy to również pokazy, premiery i znakomite nowości motoryzacyjne i branżowe.

Pomnik historii Twierdza Modlin nigdy nie była areną tak gigantycznej biznesowej imprezy motoryzacyjnej. 20 kwietnia w czasie Wielkiego Testu Flotowego kilkuset fleet managerów i liczni goście reprezentujący importerów, usługodawców i media, będą mogli liczyć na spotkanie „oko w oko” z blisko 100 najnowszymi rynkowymi propozycjami polskich importerów oraz kilkudziesięcioma ekskluzywnymi odmianami modelowymi zaprezentowanymi w ramach prezentacji statycznych i jazd w terenie.

Aby dołączyć do grona jurorów należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.fleet-awards.pl. Tam również znaleźć można spis wszystkich tegorocznych nominowanych i porównać ze sobą konkurencyjne oferty wiodących importerów, producentów oraz usługodawców flotowych.

Plebiscyt Fleet Awards Polska jest najbardziej wpływowym konkursem, którego jedynymi i bezwzględnymi jurorami są decydenci branży flotowej – fleet managerowie, dyrektorzy administracji, osoby związane z przetargami i zakupami w przedsiębiorstwach oraz przedstawiciele działów transportu i logistyki. Nad wartością merytoryczną projektu czuwają: Instytut Transportu Samochodowego oraz Info-Ekspert, instytucje kreujące polską rzeczywistość motoryzacyjną. Partnerem Technologicznym Wielkiego Testu jest firma T-Matic Systems S.A., która dba o obsługę teleinformatyczną Wielkiego Testu Flotowego.

Kolejny rok z rzędu Partnerem Głównym Plebiscytu Fleet Awards Polska jest Volkswagen Financial Services oraz Volkswagen Group Polska – importer marek Audi, Skoda, Volkswagen, Seat i Volkswagen Samochody Użytkowe w Polsce. Dzięki zaangażowaniu tak znaczących Partnerów zarówno Wielki Test Flotowy, jak i cały Plebiscyt Fleet Awards Polska, z roku na rok zyskują na rozmachu organizacyjnym i cieszą się ogromnym zaufaniem fleet managerów. Organizatorem i pomysłodawcą projektu jest magazyn Flota – najdłużej ukazujący się prasowy tytuł branżowy na rynku, który w tym roku obchodzi swoje 15-lecie istnienia.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Samochody elektryczne mają szereg zalet – są zeroemisyjne, zapewniają dobre przyspieszenie, a do tego znacznie obniżają koszty eksploatacji. Niestety, mają również kilka ograniczeń, z których główne dotyczy czasu ich ładowania. Ile tak właściwie zajmuje uzupełnianie zapasów energii w bateriach samochodu elektrycznego? W tym materiale znajdziecie odpowiedź na to pytanie. Technologia elektrycznego napędu funkcjonuje w świadomości […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Arteon to chyba jedyny model w gamie Volkswagena, który przyciąga wzrok przypadkowych przechodniów. Wszystko dzięki oryginalnej i dynamicznej stylistyce nadwozia. Można powiedzieć, że Arteon wygląda luksusowo, a nawet awangardowo, ale zaraz, zaraz… czy „samochód dla ludu” może być awangardowy? Piękny, agresywny grill z przodu, szyby bez ramek, opadająca linia nadwozia, tył przypominający sportowe coupe – […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Samochód autonomiczny posiada rozproszony „mózg” w postaci czujników, kamer, wspierany przez GPS oraz system satelitarny. Ale zebrane dane to tylko początek procesu, który ma doprowadzić pojazd do bezpiecznego poruszania się po drodze. Potrzebny jest układ decyzyjny, który zastąpi kierowcę.

Komentarzy: 0 skomentuj »