Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Samochód na minuty to świetna alternatywa dla rodzin mieszkających w mieście.

Meganews

Ludzie mieszkający w miastach z coraz większą świadomością podchodzą do praktycznego oraz ekologicznego poruszania się po mieście. Dlatego między innymi tak popularny stał się car sharing, czyli wynajem aut, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Patrząc, jak wzrasta zainteresowanie tą usługą można spodziewać się, iż w polskich miastach będzie pojawiać się coraz więcej firm oferujących taką alternatywną możliwość prowadzenia samochodu.

 

Car sharing dla rodzin

Jeśli planujemy z dziećmi wypad za miasto, a nie mamy samochodu bądź nasze auto jest zepsute lub też chcemy zaoszczędzić na paliwie powinniśmy się zastanowić, czy car sharing nie jest właśnie dla nas. Rodziny mieszkające w większych miastach mogą skorzystać z oferty dla klientów indywidualnych i mieć pewność, że przejazd do miejsca docelowego będzie komfortowy. W ramach takiej usługi jak wynajem pojazdów udostępnione są wysokiej klasy pojazdy. Poza tym, korzystając z niej, płaci się tylko za przejechaną trasę, czyli za pokonany dystans. Dlatego jest to oszczędne rozwiązanie. W dodatku, rodzice, którzy chcą zwrócić swoim dzieciom uwagę na aspekty ekologiczne, także będą mieć taką możliwość. Wyjaśnią im bowiem, że im mniej spalin w mieście tym lepiej. Trzeba w taki sposób ograniczać spaliny oraz korzystać z pojazdów mechanicznych, by sytuacja na drogach polskich miastach zmieniła się na lepsze.

Firma przyjazna rodzinom

Pionier polskiego car sharingu, czyli firma 4mobility.pl posiada bogatą ofertę, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla biznesmenów. Rodziny, które korzystają z samochodu sporadycznie, bądź chcą go wynająć właśnie na wycieczkę, będą miały taką możliwość. Często nagła sytuacja wymusza skorzystanie z samochodu. W takiej chwili wystarczy skorzystać ze specjalnej aplikacji mobilnej i zamówić samochód w wybranym miejscu. Usługa car sharingu w 4mobility.pl jest szybka i co najważniejsze, zawsze odpowiada na potrzeby klienta. Dlatego mieszkańcy większych miast tak chętnie z niej korzystają.

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Nie chcemy tutaj generalizować, ale z własnego doświadczenia wiemy, że nie każdy mechanik okazuje się równie uczciwy i rzetelny. Zdarzają się różne przypadki niedokończonych napraw albo jednoczesnego popsucia innych elementów, dlatego przestrzegamy Was i uświadamiamy w jaki sposób należy serwisować wał napędowy.

Komentarzy: 0 skomentuj »