Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Samochód na minuty to świetna alternatywa dla rodzin mieszkających w mieście.

Meganews

Ludzie mieszkający w miastach z coraz większą świadomością podchodzą do praktycznego oraz ekologicznego poruszania się po mieście. Dlatego między innymi tak popularny stał się car sharing, czyli wynajem aut, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Patrząc, jak wzrasta zainteresowanie tą usługą można spodziewać się, iż w polskich miastach będzie pojawiać się coraz więcej firm oferujących taką alternatywną możliwość prowadzenia samochodu.

 

Car sharing dla rodzin

Jeśli planujemy z dziećmi wypad za miasto, a nie mamy samochodu bądź nasze auto jest zepsute lub też chcemy zaoszczędzić na paliwie powinniśmy się zastanowić, czy car sharing nie jest właśnie dla nas. Rodziny mieszkające w większych miastach mogą skorzystać z oferty dla klientów indywidualnych i mieć pewność, że przejazd do miejsca docelowego będzie komfortowy. W ramach takiej usługi jak wynajem pojazdów udostępnione są wysokiej klasy pojazdy. Poza tym, korzystając z niej, płaci się tylko za przejechaną trasę, czyli za pokonany dystans. Dlatego jest to oszczędne rozwiązanie. W dodatku, rodzice, którzy chcą zwrócić swoim dzieciom uwagę na aspekty ekologiczne, także będą mieć taką możliwość. Wyjaśnią im bowiem, że im mniej spalin w mieście tym lepiej. Trzeba w taki sposób ograniczać spaliny oraz korzystać z pojazdów mechanicznych, by sytuacja na drogach polskich miastach zmieniła się na lepsze.

Firma przyjazna rodzinom

Pionier polskiego car sharingu, czyli firma 4mobility.pl posiada bogatą ofertę, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla biznesmenów. Rodziny, które korzystają z samochodu sporadycznie, bądź chcą go wynająć właśnie na wycieczkę, będą miały taką możliwość. Często nagła sytuacja wymusza skorzystanie z samochodu. W takiej chwili wystarczy skorzystać ze specjalnej aplikacji mobilnej i zamówić samochód w wybranym miejscu. Usługa car sharingu w 4mobility.pl jest szybka i co najważniejsze, zawsze odpowiada na potrzeby klienta. Dlatego mieszkańcy większych miast tak chętnie z niej korzystają.

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Samochody elektryczne mają szereg zalet – są zeroemisyjne, zapewniają dobre przyspieszenie, a do tego znacznie obniżają koszty eksploatacji. Niestety, mają również kilka ograniczeń, z których główne dotyczy czasu ich ładowania. Ile tak właściwie zajmuje uzupełnianie zapasów energii w bateriach samochodu elektrycznego? W tym materiale znajdziecie odpowiedź na to pytanie. Technologia elektrycznego napędu funkcjonuje w świadomości […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Arteon to chyba jedyny model w gamie Volkswagena, który przyciąga wzrok przypadkowych przechodniów. Wszystko dzięki oryginalnej i dynamicznej stylistyce nadwozia. Można powiedzieć, że Arteon wygląda luksusowo, a nawet awangardowo, ale zaraz, zaraz… czy „samochód dla ludu” może być awangardowy? Piękny, agresywny grill z przodu, szyby bez ramek, opadająca linia nadwozia, tył przypominający sportowe coupe – […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Samochód autonomiczny posiada rozproszony „mózg” w postaci czujników, kamer, wspierany przez GPS oraz system satelitarny. Ale zebrane dane to tylko początek procesu, który ma doprowadzić pojazd do bezpiecznego poruszania się po drodze. Potrzebny jest układ decyzyjny, który zastąpi kierowcę.

Komentarzy: 0 skomentuj »