Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Ramki do tablic rejestracyjnych, z aplikacjami doming

Meganews

Ramki, zwane też podkładkami pod tablice rejestracyjne, to od lat standardowy element dekoracyjno-reklamowy w branży motoryzacyjnej.

 

Najważniejszym „zadaniem” ramki z punktu widzenia użytkownika jest ułatwienie montażu tablicy na pojeździe, bez potrzeby wywiercania w niej otworów montażowych, oraz skuteczne jej mocowanie.

Oprócz powyższego, produkt ten może być również wykorzystany do upiększenia auta, np. ramka chromowana – jako wizualne uzupełnienie pozostałych metalizowanych części karoserii, czy też ramka ze srebrną obwódką, która nadaje tablicy rejestracyjnej nieco elegancji. Dla osób, które są bardziej ekstrawaganckie i chcą dać temu wyraz na swoim samochodzie, idealnie nadają się ramki z tzw. hydrografiką.

Jednak to przede wszystkim funkcja nośnika informacji stoi za tak powszechnym stosowaniem ramek. W związku z tym producenci starają się udoskonalać technikę druku i jego wykończenia, dla lepszego efektu wizualnego oraz wyższej trwałości, w odpowiedzi na wymagania rynku i oczekiwania klientów. Wyrazem tych działań są ramki z aplikacjami doming, czyli ramki z nadrukami pokrytymi warstwą przeźroczystej żywicy na całej swojej powierzchni.

„Ramki domingowe” charakteryzują się zwiększoną trwałością druku, ponieważ powłoka żywiczna jest całkowicie odporna na działanie promieniowania UV. Dzięki temu kolory nie tracą swojej głębi i wyglądają tak samo zaraz po wyprodukowaniu, jak i po kilku latach użytkowania. Inną zaletą jest efekt trójwymiarowości druku i elegancki połysk – dwa przyciągające wzrok czynniki, które istotnie wpływają na wrażenia wizualne.

Dzięki powyższym cechom, ramki z domingiem cieszą się uznaniem szczególnie wśród dealerów samochodów marek premium.

Uznanym producentem ramek do tablic rejestracyjbych jest UNITAL – polska firma rodzinna z siedzibą w Gdańsku oraz ponad 60-letnią tradycją.

 

fotko

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

W teorii kontrola VIN-u pojazdu przed jego zakupem powinna pozwolić na dokładne sprawdzenie historii pojazdu. W praktyce jest to często bardzo trudne, szczególnie w przypadku starszych samochodów. Co jednak warto wiedzieć, zanim w ogóle zabierzesz się za sprawdzenie historii auta według numeru VIN?

Komentarzy: 0 skomentuj »

Sprzęt elektroniczny stał się nieodłączną częścią naszego życia, w niemal każdym z jego aspektów. Urządzeń mobilnych, gadżetów czy technologicznych dodatków używamy przez całą dobę, także wtedy, gdy prowadzimy auto. Z jednej strony stanowi to realne zagrożenie poprzez obniżanie koncentracji. Z drugiej świadome wykorzystanie nowinek sprzyja bezpieczeństwu. Poznaj systemy dostępne dla kierowców w UK!

Komentarzy: 0 skomentuj »

Event o charakterze motoryzacyjnym to w ostatnich kilkudziesięciu latach jedna z najczęściej stosowanych form promocji branży motoryzacyjnej. Impulsem do organizacji eventu motoryzacyjnego jest zwykle premiera nowego modelu danej marki, czasem całej oferty a często to po prostu spotkanie danego dealera motoryzacyjnego funkcjonującego na danym obszarze z aktualnymi i potencjalnymi klientami. Tego typu zdarzenie rządzi się […]

Komentarzy: 0 skomentuj »