Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Radwańska błyszczy na korcie i za kierownicą Lexusa

Meganews

Podczas tegorocznego turnieju tenisowego w Rzymie Agnieszka Radwańska przyciągnęła uwagę mediów z całego świata za sprawą kwiecistej sukienki, w której wystąpiła na korcie. Najwidoczniej nasza tenisistka dobrze czuje się w wyróżniających się kreacjach, ponieważ po powrocie do Polski Isia wzięła udział w sesji zdjęciowej z Lexusem NX, prezentując ekskluzywne suknie od czołowych projektantów mody.


Trzeba przyznać, że Agnieszka doskonale wygląda nie tylko w krótkiej, sportowej sukience, którą nosi na korcie, ale również w długich, eleganckich sukniach, w których z powodzeniem może pokazać się na czerwonym dywanie… lub w towarzystwie ekskluzywnego SUV-a, jakim jest nowy Lexus NX.

 

Zdjęcia Agnieszki i nowego Lexusa ubarwiły wywiad, jakiego Radwańska udzieliła magazynowi Viva. Dowiadujemy się z niego, że gwiazda tenisa równie dobrze, jak z rakietą w dłoni czuje się za kierownicą auta. W modelu NX Isia ceni przede wszystkim moc generowaną przez napęd hybrydowy, jak również fakt, iż auto… dba o jej urodę. Na pokładzie znalazła się bowiem technologia „nanoe”, która uwalniając ujemnie naładowane jony odświeża powietrze wewnątrz, nawilżając włosy oraz skórę.

 

Oprócz tego, we wnętrzu modelu NX znaleźć można szereg innych niespotykanych rozwiązań, takich jak debiutująca w marce Lexus funkcja bezprzewodowego ładowania przenośnych urządzeń, panoramiczny system wizyjny, rozbudowany wyświetlacz wielofunkcyjny – obejmujący m.in. akcelerometr i wskaźnik doładowania – oraz czołowy wyświetlacz projekcyjny.

 

Samochód jest dostępny na rynku w dwóch wersjach napędowych: w pełni hybrydowej z 2,5-litrowym silnikiem benzynowym oraz tradycyjnej z turbodoładowanym silnikiem benzynowym o pojemności 2,0 l.  NX jest oferowany zarówno z napędem na przednią oś jak i na obie osie.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Samochody elektryczne mają szereg zalet – są zeroemisyjne, zapewniają dobre przyspieszenie, a do tego znacznie obniżają koszty eksploatacji. Niestety, mają również kilka ograniczeń, z których główne dotyczy czasu ich ładowania. Ile tak właściwie zajmuje uzupełnianie zapasów energii w bateriach samochodu elektrycznego? W tym materiale znajdziecie odpowiedź na to pytanie. Technologia elektrycznego napędu funkcjonuje w świadomości […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Arteon to chyba jedyny model w gamie Volkswagena, który przyciąga wzrok przypadkowych przechodniów. Wszystko dzięki oryginalnej i dynamicznej stylistyce nadwozia. Można powiedzieć, że Arteon wygląda luksusowo, a nawet awangardowo, ale zaraz, zaraz… czy „samochód dla ludu” może być awangardowy? Piękny, agresywny grill z przodu, szyby bez ramek, opadająca linia nadwozia, tył przypominający sportowe coupe – […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Samochód autonomiczny posiada rozproszony „mózg” w postaci czujników, kamer, wspierany przez GPS oraz system satelitarny. Ale zebrane dane to tylko początek procesu, który ma doprowadzić pojazd do bezpiecznego poruszania się po drodze. Potrzebny jest układ decyzyjny, który zastąpi kierowcę.

Komentarzy: 0 skomentuj »