Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Premiera nowej Mazdy 2

Meganews

Mazda prezentuje nowy model Mazda 2, którego produkcja została właśnie uruchomiona w japońskiej fabryce w Hofu.


Nowa Mazda2 pojawi się w sprzedaży w Japonii jesienią, a w późniejszym terminie będzie też oferowana w Europie. W gamie dostępny będzie czysty silnik Diesla SKYACTIV-D 1.5, jak również silnik benzynowy SKYACTIV-G 1.5.

 

Oprócz nadwozia i podwozia SKYACTIV oraz ręcznej i automatycznej skrzyni biegów, nowa Mazda będzie wyposażona w innowacyjny system łączności MZD Connect oraz system aktywnego bezpieczeństwa i- ACTIVSENSE.

 

Od wprowadzenia na rynek w 1996 roku sprzedano na świecie ponad 2,4 mln egzemplarzy Mazdy2. W przypadku modelu nowej generacji przedstawiciele koncernu również liczą na sukces sprzedażowy.

 

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Skąd pochodzi prąd, zasilający silniki samochodu z napędem elektrycznym? Najprostsza odpowiedź brzmi – z akumulatora. W ogromnej większości przypadków jest to prawda, aczkolwiek zazwyczaj niecała. Układy zasilania i napędu aut z silnikami elektrycznymi są zwykle bardziej skomplikowane, ale dzięki temu bardziej funkcjonalne.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Od dłuższego czasu długoterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów bije rekordy popularności – zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Stanach Zjednoczonych. Wzrost zainteresowania wynajmem można zaobserwować również w Polsce. Rozwijająca się oferta wypożyczalni aut to nie tylko atrakcyjna okazja dla osób chcących wynająć samochód krótkoterminowo, ale także dla klientów poszukujących pojazdu na własność.

Komentarzy: 0 skomentuj »