Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Porsche 911 Carrera S Martini Racing Edition – witamy w Le Mans

Meganews

Po 16 latach nieobecności Porsche wraca do wyścigów w Le Mans i z tej okazji oferuje swoim klientom model 911 S w specjalnej edycji Martini Racing.


Producent nie pozostawia nabywcom dużego wyboru – mogą mieć limitowaną „dziewięćset jedenastkę” z nadwoziem polakierowanym na czarno lub biało i przyozdobionym tradycyjnymi, niebiesko-czerwonymi pasami Martini na dachu, masce silnika, tylnej pokrywie i panelach bocznych. Wyróżnikiem tej odmiany ma też być pakiet Aerokit Cup, obejmujący nakładkę przedniego zderzaka i tylne skrzydło aerodynamiczne.

 

Po otwarciu drzwi w oczy rzucają się podświetlane aluminiowe progi z oznaczeniem „911 Carrera S – Martini Racing Edition”. Głębiej w kabinie pasażerskiej można odnaleźć ozdobne wstawki w desce rozdzielczej i sportową kierownicę. Kierowca ma też do dyspozycji standardowy pakiet Sport Chrono, układ Porsche Communication Management (PCM) z modułem nawigacyjnym oraz system audio Bose. Uzupełnieniem całości są elektrycznie regulowane fotele pokryte ekskluzywną tapicerką skórzaną.

 

Źródłem napędu jest znana, sześciocylindrowa jednostka 3,8 litra o mocy 400 KM pracująca w parze z przekładnią PDK. Po aktywowaniu ustawienia Sport Plus auto osiągnie 100 km/h w czasie 4,1 sekundy.

 

Sprzedaż Porsche 911 S Martini Racing Edition rozpocznie sie jeszcze w tym miesiącu. Producent zapowiedział, że wyprodukuje tylko 80 sztuk.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Dwa zbliżone rozmiarami, ale jakże różne charakterem, odmłodzone modele Subaru trafiły do sieci sprzedaży w Polsce przed końcem roku. Utytułowana i bardzo dobrze znana Impreza to siostra znacznie młodszego, ambitnego modelu XV, który aspiruje do walki w coraz bardziej tłocznym segmencie crossoverów.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Z powodu długiej i intensywnej, a czasami także nieprawidłowej eksploatacji łożyska mogą ulegać licznym uszkodzeniom takim jak blokowanie, rysy, złuszczenia, korozja, rdza czy ślady wytarcia. Jest ich bardzo wiele. Szczegółowej odpowiedzi udzielą nam specjaliści ze sklepu Akcesoria.cnc.info.pl

Komentarzy: 0 skomentuj »

Zima to okres szczególny – zarówno dla nas jak i dla aut, którymi poruszamy się na co dzień. Jak doskonale wiemy, aby możliwe było bezproblemowe poruszanie się nimi w sezonie charakteryzującym się niskimi temperaturami oraz okresowymi opadami deszczu i śniegu, niezbędna jest wymiana opon.

Komentarzy: 0 skomentuj »