Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Pierce Brosnan w reklamie na Super Bowl

Meganews

Odliczanie do finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim właśnie się rozpoczęło. Wkrótce przed telewizorami zasiądą miliony Amerykanów, aby obejrzeć wyczekiwany Super Bowl… a także reklamy, które zostały przygotowane specjalne na tę okazję.

 


Budżety przeznaczone na krótkie spoty emitowane w przerwach meczu Super Bowl sięgają kilku milionów dolarów – sporą część pochłaniają koszty wykupienia czasu antenowego (nawet 4 miliony dolarów za 30 sekund); wysokie honoraria otrzymują również gwiazdy biorące udział w takich reklamach.

 

Na przykład w tym roku firma Kia zatrudniła Pierce’a Brosnana, znanego m.in. z roli Jamesa Bonda. Aktor wystąpił w spocie pod tytułem „The Perfect Getaway”, w którym rozmawia ze swoim agentem na temat nowego projektu filmowego. Reklama ma przede wszystkim bawić widza, zwracając jego uwagę na nowy model Sorento:


Już niedługo model ten trafi też do polskich salonów. Sorento w wersji podstawowej jest napędzane 2-litrowym silnikiem Diesla o mocy 185 KM, który współpracuje z napędem 4WD oraz automatyczną skrzynią biegów. W wyposażeniu znalazły się takie elementy, jak nawigacja z wyświetlaczem 7-calowym, kamera cofania, 18-calowe felgi aluminiowe, czujniki cofania, elektryczny hamulec postojowy z funkcją „Auto-Hold”, automatyczna klimatyzacja, elektryka szyb lusterek, skórzane wykończenie kierownicy oraz drążka zmiany biegów, a także system ISG.

 

Cena wersji podstawowej została ustalona na poziomie 144 900 PLN.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

W jakiej kondycji jest polska motoryzacja i czy w ogóle jeszcze istnieje? Wbrew dosyć powszechnym, pesymistycznym opiniom – ma się całkiem nieźle. O inwestycjach, poczynionych w ostatnich latach można napisać książkę. Prężnie działają fabryki samochodów Fiata, Opla i Volkswagena. Za dwa lata ruszy produkcja silników w nowej fabryce Mercedesa. Rok wcześniej w fabryce Toyoty w […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Wiele osób mieszkających w dużym mieście nie decyduje się na posiadanie samochodu. Wygodna  komunikacja miejska umożliwia przemieszczanie się po centrum bez większego problemu, a do tego omija nas męczące stanie w korkach oraz wszystkie wydatki związane z posiadaniem własnego auta. Jednak od czasu do czasu, samochód jest niezastąpionym środkiem transportu. Wyjazd służbowy, wakacje czy przeprowadzka […]

Komentarzy: 0 skomentuj »