Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Pierce Brosnan w reklamie na Super Bowl

Meganews

Odliczanie do finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim właśnie się rozpoczęło. Wkrótce przed telewizorami zasiądą miliony Amerykanów, aby obejrzeć wyczekiwany Super Bowl… a także reklamy, które zostały przygotowane specjalne na tę okazję.

 


Budżety przeznaczone na krótkie spoty emitowane w przerwach meczu Super Bowl sięgają kilku milionów dolarów – sporą część pochłaniają koszty wykupienia czasu antenowego (nawet 4 miliony dolarów za 30 sekund); wysokie honoraria otrzymują również gwiazdy biorące udział w takich reklamach.

 

Na przykład w tym roku firma Kia zatrudniła Pierce’a Brosnana, znanego m.in. z roli Jamesa Bonda. Aktor wystąpił w spocie pod tytułem „The Perfect Getaway”, w którym rozmawia ze swoim agentem na temat nowego projektu filmowego. Reklama ma przede wszystkim bawić widza, zwracając jego uwagę na nowy model Sorento:


Już niedługo model ten trafi też do polskich salonów. Sorento w wersji podstawowej jest napędzane 2-litrowym silnikiem Diesla o mocy 185 KM, który współpracuje z napędem 4WD oraz automatyczną skrzynią biegów. W wyposażeniu znalazły się takie elementy, jak nawigacja z wyświetlaczem 7-calowym, kamera cofania, 18-calowe felgi aluminiowe, czujniki cofania, elektryczny hamulec postojowy z funkcją „Auto-Hold”, automatyczna klimatyzacja, elektryka szyb lusterek, skórzane wykończenie kierownicy oraz drążka zmiany biegów, a także system ISG.

 

Cena wersji podstawowej została ustalona na poziomie 144 900 PLN.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Skąd pochodzi prąd, zasilający silniki samochodu z napędem elektrycznym? Najprostsza odpowiedź brzmi – z akumulatora. W ogromnej większości przypadków jest to prawda, aczkolwiek zazwyczaj niecała. Układy zasilania i napędu aut z silnikami elektrycznymi są zwykle bardziej skomplikowane, ale dzięki temu bardziej funkcjonalne.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Od dłuższego czasu długoterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów bije rekordy popularności – zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Stanach Zjednoczonych. Wzrost zainteresowania wynajmem można zaobserwować również w Polsce. Rozwijająca się oferta wypożyczalni aut to nie tylko atrakcyjna okazja dla osób chcących wynająć samochód krótkoterminowo, ale także dla klientów poszukujących pojazdu na własność.

Komentarzy: 0 skomentuj »