Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Nowy SUV Porsche na horyzoncie

Meganews

Nieoficjalnie mówi się, że w gamę Porsche uzupełni trzeci SUV pozycjonowany poniżej modelu Macan.
SUV-y i crossovery są obecnie tak popularne na rynku, że dwa modele w gamie jednego producenta już nie wystarczają. Klienci oczekują większej różnorodności, dlatego Porsche zaoferuje im kolejne „wozidełko”. Najnowszy SUV pojawi się na rynku jeszcze przed końcem tej dekady, przy czym pierwszy koncept ujrzy światło dzienne już za 2-3 lata. „Baby” Porsche będzie wyróżniało się agresywną stylizacją nadwozia i opadającą ku tyłowi linią dachu.

Standardem będzie napęd na tylne koła, natomiast topowe wersje otrzymają układ AWD. Samochód prawdopodobnie będzie bazował na płycie podłogowej opracowanej dla modeli premium koncernu VAG z uwzględnieniem silników czterocylindrowych i przekładni dwusprzęgłowej. Ceny małego SUV-a będą oscylowały w granicach 50 000 euro.

To jednak nie jedyny nowy model, który dołączy do gamy Porsche. Wkrótce do sprzedaży wejdzie również „baby” Panamera, która prawdopodobnie będzie oferowana również w wersji elektrycznej.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Dwa zbliżone rozmiarami, ale jakże różne charakterem odmłodzone modele Subaru trafiły do sieci sprzedaży w Polsce przed końcem roku. Utytułowana i bardzo dobrze znana Impreza to siostra znacznie młodszego, ambitnego modelu XV, który aspiruje do walki w coraz bardziej tłocznym segmencie crossoverów.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Z powodu długiej i intensywnej, a czasami także nieprawidłowej eksploatacji łożyska mogą ulegać licznym uszkodzeniom takim jak blokowanie, rysy, złuszczenia, korozja, rdza czy ślady wytarcia. Jest ich bardzo wiele. Szczegółowej odpowiedzi udzielą nam specjaliści ze sklepu Akcesoria.cnc.info.pl

Komentarzy: 0 skomentuj »

Zima to okres szczególny – zarówno dla nas jak i dla aut, którymi poruszamy się na co dzień. Jak doskonale wiemy, aby możliwe było bezproblemowe poruszanie się nimi w sezonie charakteryzującym się niskimi temperaturami oraz okresowymi opadami deszczu i śniegu, niezbędna jest wymiana opon.

Komentarzy: 0 skomentuj »