Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Noc Cudów w salonach Alfy Romeo, Jeepa, Abartha i Fiata

Meganews

W dniach 18 i 19 czerwca 2020 r. odbędzie się „Noc Cudów”, największa w roku wyprzedaż samochodów u autoryzowanych Dealerów marek należących do FCA Poland.

  • Sprzedaż będzie prowadzona dwutorowo: w Salonach i online.
  • W akcji wezmą udział wszystkie Salony, które 18 i 19 czerwca będą otwarte do godz. 22.00. Lista punktów sprzedaży znajduje się na stronie dealerzy.fcapoland.pl.
  • Salony są przygotowane na przyjęcie Klientów zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.
  • Dla Klientów pragnących pozostać w domach, FCA Poland przygotowała stronę noccudow.pl, na której znajdują się wszystkie oferty z opcją rezerwacji, dostępne już dziś do wglądu, a do kupienia wyłącznie podczas „Nocy Cudów”, czyli 18 i 19 czerwca.
  • „Noc Cudów” to najlepsze oferty na samochody wyprodukowane w roku 2019. Warto już dziś odwiedzić stronę noccudow.pl i zarezerwować samochód wcześniej, aby nie stracić wyjątkowej okazji.

Przed nami słynna „Noc Cudów”, największa akcja wyprzedażowa FCA Poland. W dniach 18 i 19 czerwca 2020 r. we wszystkich Salonach marek Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Abarth i Fiat Professional będą się działy prawdziwe czary: rabaty na nowe samochody magicznie wzrosną, ceny zawrotnie spadną, setki Klientów zrealizuje swoje motoryzacyjne marzenia a firmy uzupełnią floty.

Ze względu na pandemię Covid-19, w tym roku akcja ma szczególny wymiar. Podczas „Nocy Cudów” Dealerzy będą obsługiwać Klientów zarówno online poprzez stronę noccudow.pl, jak i w Salonach, które w dniach 18 i 19 czerwca będą czynne aż do godz. 22.00. Sprzedaż tradycyjna będzie prowadzona z przestrzeganiem obostrzeń sanitarnych dotyczących m.in. dezynfekcji, noszenia maseczek i zachowania bezpiecznej odległości, by zarówno Klienci, jak i obsługa czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Pełna lista samochodów objętych promocją „Noc Cudów” 2020 dostępna jest na stronie noccudow.pl.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale: