Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Limuzyna z charakterem – Fiat 500L

Meganews

Nie dajcie się zwieść jego niewielkim rozmiarom – Fiat 500L to tak naprawdę limuzyna, która pomieściła w sobie wszystko co niezbędne do komfortowej jazdy. To zarazem auto rodzinne dostosowane do potrzeb tak kierowcy, jak i pasażerów. Jeśli do tego dołączymy wszystkie kultowe elementy charakterystyczne dla marki, otrzymujemy naprawdę wdzięczny, wygodny samochód do codziennej jazdy.

 

Dla Ciebie i dla rodziny

Nowy Fiat 500L pragnie zapewne został autem, które spełni wygórowane wymagania kierowców poszukujących zgrabnego i zarazem wygodnego pojazdu do podróżowania na co dzień. Minivan sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest przestrzeń do przewozu pasażerów i bagaży, a z drugiej strony tam, gdzie tli się myśl o swobodnej jeździe bez ograniczeń. Systemy bezpieczeństwa oraz rozwiązania techniczne udowadniają, że Fiat 500L został skrojony na miarę współczesnych kierowców nastawionych na wysoką jakość w konkurencyjnej cenie.

Warto zwrócić uwagę na wygląd auta – detalami nawiązuje do cech charakterystycznych dla rodziny Fiata. Mamy więc tak znany fanom marki uśmiech składający się z maskownicy, okrągłych reflektorów i “wąsów”. Oprócz tego pozostają oczywiście takie detale, jak widoczne logo, chromowane listwy i klamki, które nadają całości estetycznego wykończenia. A na deser – panoramiczny dach o powierzchni 1,5m kwadratowego, przez który widać wyłącznie czystą przestrzeń.

Zachwyt od pierwszego wejrzenia

Przestronne wnętrze zostało stworzone z myślą o rodzinie. Pasażerowie mają dla siebie mnóstwo miejsca, zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu. Funkcjonalne fotele Flip&Fold można złożyć na płasko, co sprawia, że zyskujemy jeszcze więcej przestrzeni bagażowej. Nie straszne będą więc takie sytuacje, jak przewóz niewielkich mebli, planowanie większych zakupów czy wyjazd z całą rodziną na wakacje.

Nad bezpieczeństwem pasażerów czuwa aż 7 poduszek powietrznych, a także System Autonomous City Brake ostrzegający przed przeszkodami oraz elektroniczna kontrola równowagi (ESC). Zwłaszcza ostatni z nich jest wart uwagi. Pozwala na pełną kontrolę auta podczas jazdy nawet w trudnych warunkach. Obejmuje nie tylko funkcję Hill Holder dla stromych podjazdów, ale także takie rozwiązania, jak ABS czy DST.

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Zakup samochodu to ważna inwestycja, wymagająca namysłu. Przyszli właściciele nowych czterech kółek niejednokrotnie stają w takich momentach przed wielkimi dylematami, które nie sprowadzają się tylko do wyboru marki i segmentu. Popularne marki takie jak Toyota, Skoda, Opel czy Kia oferują na pozór podobne modele w poszczególnych segmentach, ale różnice między nimi są większe niż się […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Specjalny olej silnikowy na zimę? Czy to aby na pewno nie jest żart w stylu: „Zimowe powietrze do opon”? Absolutnie nie! Choć zdecydowana większość olejów silnikowych może być stosowana przez cały rok, to jednak przed zimą warto sprawdzić, jaki olej mamy w silniku swojego samochodu. Wbrew pozorom ma to spore znaczenie dla ogólnej trwałości auta.

Komentarzy: 0 skomentuj »