Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Letnia oferta kosmetyków samochodowych HUZAR

Meganews

Na półkach przystacyjnych sklepów sieci Polskie Stacje Paliw HUZAR dostępne są letnie płyny eksploatacyjne i kosmetyki do pielęgnacji auta. W ofercie znajdują się płyny CZYSTA SZYBA oraz najnowszej generacji kosmetyki z serii CZYSTE AUTO.

 

W bogatej ofercie preparatów rekomendowanych przez PSP HUZAR znajdują się kosmetyki umożliwiające kompleksowe przygotowanie auta do letnich podróży. Wszystkie preparaty cechują się wysoką jakością, wydajnością oraz szybkością i skutecznością działania, zatem zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Użytkowników z pewnością ucieszy specjalny płyn do usuwania pozostałości po owadach – skutecznie usuwa nawet najbardziej oporne pozostałości organiczne, jednocześnie zabezpieczając powierzchnię przed ponownym osadzaniem się nieczystości. Z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami na powierzchniach szklanych szybko poradzi sobie płyn do szyb i lusterek, który może być używany także do czyszczenia reflektorów. Warto zadbać także o koła. W zestawie kosmetyków znajduje się delikatny, ale niezwykle skuteczny płyn do czyszczenia felg, którego specjalna formuła sprawia, że może być używany do wszelkiego rodzaju kołpaków i felg. Płyn do czyszczenia opon nie tylko wyczyści, ale także zakonserwuje ogumienie, dzięki czemu posłuży nam znacznie dłużej. W ofercie dostępny jest także profesjonalny płyn do czyszczenia silnika. Ten nieinwazyjny kosmetyk sprawdza się w walce z uporczywym pozostałościami smaru i płynów.

 

kosmetyki_czysteauto

 

HUZAR przewidział także kosmetyki dla wnętrza auta – zadaniem specjalnie opracowanych preparatów do czyszczenia kokpitu i tapicerki jest sprawne usunięcie brudu powstałego w sezonie zimowym. Z kolei powierzchnię naszego auta doskonale zabezpieczy płyn hydrowosk, nadając jej połysk i elegancki wygląd. Ostatnim etapem przygotowania auta do sezonu letniego jest uzupełnienie zbiorniczka płynem do spryskiwaczy CZYSTA SZYBA 🙂

Kosmetyki HUZAR dostępne są na rynku od wielu lat, a Klienci doceniają ich profesjonalną formułę, skuteczność działania i łatwość użycia.

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Sportowa jazda w codziennych warunkach? Z Abarthem to możliwe! Nowe modele 595 zachwycają rozwiązaniami, które w prostej linii nawiązują do rajdowej przeszłości Skorpiona. Teraz każdy może poczuć za kółkiem więcej doznań – wystarczy tylko dać się nieco ponieść.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Szukasz opon, które sprawdzą się w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach? A może zależy ci na ponadprzeciętnej jakości wykonania i trwałości gwarantowanej na długie lata? Mamy to, czego szukasz.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, aby zmienić pracę na taką, która nie będzie dla Ciebie smutną koniecznością, ale powodem do dumy? Zajęciu, które będzie jednocześnie pomagało rozwijać Twoje pasje i dawało Ci codzienną porcję satysfakcji?

Komentarzy: 0 skomentuj »