Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Letnia oferta kosmetyków samochodowych HUZAR

Meganews

Na półkach przystacyjnych sklepów sieci Polskie Stacje Paliw HUZAR dostępne są letnie płyny eksploatacyjne i kosmetyki do pielęgnacji auta. W ofercie znajdują się płyny CZYSTA SZYBA oraz najnowszej generacji kosmetyki z serii CZYSTE AUTO.

 

W bogatej ofercie preparatów rekomendowanych przez PSP HUZAR znajdują się kosmetyki umożliwiające kompleksowe przygotowanie auta do letnich podróży. Wszystkie preparaty cechują się wysoką jakością, wydajnością oraz szybkością i skutecznością działania, zatem zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Użytkowników z pewnością ucieszy specjalny płyn do usuwania pozostałości po owadach – skutecznie usuwa nawet najbardziej oporne pozostałości organiczne, jednocześnie zabezpieczając powierzchnię przed ponownym osadzaniem się nieczystości. Z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami na powierzchniach szklanych szybko poradzi sobie płyn do szyb i lusterek, który może być używany także do czyszczenia reflektorów. Warto zadbać także o koła. W zestawie kosmetyków znajduje się delikatny, ale niezwykle skuteczny płyn do czyszczenia felg, którego specjalna formuła sprawia, że może być używany do wszelkiego rodzaju kołpaków i felg. Płyn do czyszczenia opon nie tylko wyczyści, ale także zakonserwuje ogumienie, dzięki czemu posłuży nam znacznie dłużej. W ofercie dostępny jest także profesjonalny płyn do czyszczenia silnika. Ten nieinwazyjny kosmetyk sprawdza się w walce z uporczywym pozostałościami smaru i płynów.

 

kosmetyki_czysteauto

 

HUZAR przewidział także kosmetyki dla wnętrza auta – zadaniem specjalnie opracowanych preparatów do czyszczenia kokpitu i tapicerki jest sprawne usunięcie brudu powstałego w sezonie zimowym. Z kolei powierzchnię naszego auta doskonale zabezpieczy płyn hydrowosk, nadając jej połysk i elegancki wygląd. Ostatnim etapem przygotowania auta do sezonu letniego jest uzupełnienie zbiorniczka płynem do spryskiwaczy CZYSTA SZYBA 🙂

Kosmetyki HUZAR dostępne są na rynku od wielu lat, a Klienci doceniają ich profesjonalną formułę, skuteczność działania i łatwość użycia.

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Samochody elektryczne coraz częściej pojawiają się na polskich drogach. Jako napęd posiadają jeden lub więcej silników elektrycznych. Jakie są zalety takich samochodów? Koszt eksploatacji jest stosunkowo niski w porównaniu do aut zasilanych paliwem. Silniki elektryczne nie mają obiegu oleju, ani układu chłodzącego, zwykle chłodzone są powietrzem, nie mają rozrządu, rozrusznika, skrzyni biegów i wielu podzespołów, […]

Komentarzy: 0 skomentuj »