Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Kia GT4 Stinger debiutuje w Detroit

Meganews

Już za kilka dni odbędzie się otwarcie salonu samochodowego w Detroit, na którym Kia zaprezentuje koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger.
Nowy model to samochód sportowy typu 2+2. Cały projekt został zrealizowany przez amerykańskie studio projektowe Kia mieszczące się w Irvine w stanie Kalifornia. W materiale prasowym wspomniano o „przyciąganiu spojrzeń” i „przyjemności z jazdy, czy to na drodze, czy na torze”.

 

Pod maską Kia GT4 Stinger znajdzie się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd będzie przenoszony na tylne koła. Wiadomo również, że koncept otrzyma pionowe reflektory LED i 20 calowe obręcze kół.

 

Więcej informacji w momencie premiery na targach w Detroit.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Skąd pochodzi prąd, zasilający silniki samochodu z napędem elektrycznym? Najprostsza odpowiedź brzmi – z akumulatora. W ogromnej większości przypadków jest to prawda, aczkolwiek zazwyczaj niecała. Układy zasilania i napędu aut z silnikami elektrycznymi są zwykle bardziej skomplikowane, ale dzięki temu bardziej funkcjonalne.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Od dłuższego czasu długoterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów bije rekordy popularności – zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Stanach Zjednoczonych. Wzrost zainteresowania wynajmem można zaobserwować również w Polsce. Rozwijająca się oferta wypożyczalni aut to nie tylko atrakcyjna okazja dla osób chcących wynająć samochód krótkoterminowo, ale także dla klientów poszukujących pojazdu na własność.

Komentarzy: 0 skomentuj »