Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Kia GT4 Stinger debiutuje w Detroit

Meganews

Już za kilka dni odbędzie się otwarcie salonu samochodowego w Detroit, na którym Kia zaprezentuje koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger.
Nowy model to samochód sportowy typu 2+2. Cały projekt został zrealizowany przez amerykańskie studio projektowe Kia mieszczące się w Irvine w stanie Kalifornia. W materiale prasowym wspomniano o „przyciąganiu spojrzeń” i „przyjemności z jazdy, czy to na drodze, czy na torze”.

 

Pod maską Kia GT4 Stinger znajdzie się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd będzie przenoszony na tylne koła. Wiadomo również, że koncept otrzyma pionowe reflektory LED i 20 calowe obręcze kół.

 

Więcej informacji w momencie premiery na targach w Detroit.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

W jakiej kondycji jest polska motoryzacja i czy w ogóle jeszcze istnieje? Wbrew dosyć powszechnym, pesymistycznym opiniom – ma się całkiem nieźle. O inwestycjach, poczynionych w ostatnich latach można napisać książkę. Prężnie działają fabryki samochodów Fiata, Opla i Volkswagena. Za dwa lata ruszy produkcja silników w nowej fabryce Mercedesa. Rok wcześniej w fabryce Toyoty w […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Wiele osób mieszkających w dużym mieście nie decyduje się na posiadanie samochodu. Wygodna  komunikacja miejska umożliwia przemieszczanie się po centrum bez większego problemu, a do tego omija nas męczące stanie w korkach oraz wszystkie wydatki związane z posiadaniem własnego auta. Jednak od czasu do czasu, samochód jest niezastąpionym środkiem transportu. Wyjazd służbowy, wakacje czy przeprowadzka […]

Komentarzy: 0 skomentuj »