Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Jeep Renegade – powiew świeżości

Meganews

Po niezliczonych odmianach Wranglera i kolejnych liftingach topowego Grand Cherokee, firma Jeep podjęła słuszną decyzję, aby wprowadzić na rynek zupełnie nowy model, który został pokazany podczas targów w Genewie.


Jeep Renegade to samochód z międzynarodowym rodowodem – został zaprojektowany w Ameryce i będzie produkowany we Włoszech z przeznaczeniem do sprzedaży w ponad 100 krajach świata.

Pierwszy mały SUV marki Jeep emanuje stylistyczną oryginalnością, w której mieści się także widoczny potencjał off-roadowy. W jego wyposażeniu znalazło się 70 elementów i zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Ponadto, producent udostępnił nabywcom dziewięciostopniową przekładnię automatyczną, dwa systemy napędu 4×4, odłączany napęd osi tylnej oraz panel wskaźników z 7-calowym wyświetlaczem dotykowym.

 

 

Prawdziwą sensacją w przypadku marki Jeep jest fakt, iż Renegade 2015 oferuje aż 16 różnych kombinacji silników i przeniesienia napędu. Dostępne są cztery silniki benzynowe MultiAir i dwa silniki wysokoprężne MultiJet II; do tego dochodzi wspomniana dziewięciostopniowa skrzynia automatyczna, sześciostopniowa przekładnia automatyczna z podwójnym suchym sprzęgłem oraz skrzynia manualna w odmianie pięcio- i sześciobiegowej.

Ceny tego modelu nie zostały jeszcze ogłoszone.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Toyota i Lexus zostali partnerami technologicznymi Plenerów Film Spring Open 2017. Obie marki udostępniły organizatorom samochody do transportu gości warsztatów. W ubiegłych latach gwiazdami wydarzenia byli m.in. Natalie Portman, Juliette Binoche, twórca efektów specjalnych Neil Corbould, scenograf Allan Starski i producentki filmowe Mia Bayes oraz Ewa Puszczyńska.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Nie chcemy tutaj generalizować, ale z własnego doświadczenia wiemy, że nie każdy mechanik okazuje się równie uczciwy i rzetelny. Zdarzają się różne przypadki niedokończonych napraw albo jednoczesnego popsucia innych elementów, dlatego przestrzegamy Was i uświadamiamy w jaki sposób należy serwisować wał napędowy.

Komentarzy: 0 skomentuj »