Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Giulietta Super zachwyci Cię w każdym calu

Meganews

Najchętniej poszukiwany kompakt na polskim rynku? Konkurencja powinna zacząć się bać, ponieważ to właśnie Giulietta Super zdobywa coraz większe grono zwolenników. To zasługa nie tylko świetnego wyposażenia oraz wyważonej technologii, ale także wyjątkowego designu, którego mogą Alfie pozazdrościć inne koncerny.

 

Super sprawa!

Giulietta niezmiennie zachwyca od 2010 roku. Po dwóch liftingach sprawia wrażenie niezwyciężonej. To jeden z nielicznych kompaktów o tak znakomitym wyposażeniu, do wzięcia w przystępnej cenie. Na tle konkurencji prezentuje się wybornie, ponieważ nie dość, że gwarantuje dynamiczną jazdę i możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań technicznych, to na dodatek wygląda po prostu elegancko. Sprawdza się zarówno jako auto użytkowe, jak i samochód służbowy. Szczególnie warta uwagi wydaje się wersja wyposażenia Super, wzbogacona o interesujące rozwiązania mające wpływ komfort, bezpieczeństwo oraz przyjemność z jazdy. Co można dzięki niej zyskać?

 

Wyposażenie godne mistrza

Co czeka na Ciebie w wersji Super? Oprócz podstawowego wyposażenia możesz liczyć na automatyczną, dwustrefową klimatyzację, nawiew skierowany na tylną kanapę, optymalną regulację kierownicy, tempomat, a nawet klimatyzowany schowek. Twoją uwagę przykuje również system multimedialny Uconnect™ zapewniający nie tylko rozrywkę. Niewielki, ale bardzo wygodny wyświetlacz prezentuje również parametry pojazdu oraz wskazówki dotyczące jazdy w czasie rzeczywistym. Możesz dzięki temu zareagować szybciej i efektywniej niż zwykle, zachowując przy tym pewność za kółkiem i nie tracąc przyjemności z jazdy.

 

Bądź kim chcesz!

Alfa Romeo nie zapomniała również o tym, aby zaopatrzyć samochód w system D.N.A. umożliwiający dopasowane stylu jazdy do panujących warunków. W zaledwie kilka sekund ze spokojnego kierowcy możesz przeobrazić się w rajdowca, a to za sprawą inteligentnego systemu zmieniającego tryb jazdy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Natural, All Weather, a może Dynamic? Stabilne zawieszenie oraz układ kierowniczy dopracowany w każdym szczególe gwarantują pewność manewru, bez względu na warunki atmosferyczne. Wybór Giulietty w wersji Super powinien zostać podyktowany zarówno potrzebą komfortu, jak i chęcią posiadania czegoś więcej, niż zwykłego samochodu do codziennej jazdy.

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale: