Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Giełda części samochodowych w Internecie

Meganews

Kiedyś zdobycie używanej części, pasującej do samochodu, wymagało odwiedzenia kilku szrotów, znajdujących się poza obszarami miejskimi. W związku z tym konieczna była wyprawa. A wyprawy, kiedy ma się uszkodzony samochód, są niewygodne.

Części samochodowe na sprzedaż w Internecie

Nie każdy portal internetowy jest przyjazny sprzedającym i kupującym części. Wiele z nich uzurpuje sobie prawo do handlu częściami tylko dlatego, że są popularne. A to przecież tak jakby mówić, że piramidy są największym osiągnięciem ludzkości tylko dlatego, że wszyscy o nich wiedzą.

Prawdziwy portal motoryzacyjny powinien być w pełni dostosowany do potrzeb tego rynku, pozwalać na wyszukiwanie części według modelu, posiadać wyszukiwarkę dostosowaną do branżowych sformułowań i sprzedawców, którzy specjalizują się w handlu częściami.

Dlatego powstała giełda części samochodowych Izimoto. Tutaj każdy sprzedawca może bez przeszkód prezentować swoją ofertę. Nowoczesne czasy wymagają, aby każda oferta pasująca do danego modelu samochodu była odpowiednio nazwana. A ponieważ jedna część z reguły pasuje do wielu samochodów, powoduje to niepotrzebne duplikowanie ofert – a więc większe koszty.

Na Izimoto.pl można wystawić jedną ofertę i opisać do ilu samochodów pasuje. Nie trzeba płacić za 100 wystawień tylko dlatego, że zamontujesz ją do wielu pojazdów.

Tanie części samochodowe na giełdzie Izimoto.pl

A skoro sprzedający może oszczędzić na wystawieniach, to docelowo możesz kupić produkt nieco taniej. Skoro możesz od tego samego sprzedawcy kupić coś drożej lub taniej – to po co przepłacać? Redukcja kosztów sprzedaży wynika nie tylko z braku konieczności wystawiania wielu ofert dla tego samego przedmiotu. Cennik Izimoto jest też odpowiednio dostosowany do branży motoryzacyjnej.

Posłużmy się przykładem stacji demontażu. Kiedy rozbierany jest samochód, można wyjąć z niego wiele używanych części, nadających się do zamontowania w innych samochodach. Są pośród nich takie, które mają niewielką cenę, a przy tym rzadko są wymieniane. Dlatego szroty często nie prezentują swojej pełnej oferty, bo nie wszystko opłaca się umieścić na drogim portalu ogłoszeniowym. Inaczej jest z Izimoto – przy stałej opłacie abonamentowej można wystawiać dowolną liczbę części samochodowych.

Izimoto – promocja dla sprzedawców części samochodowych

logo-izimotoDo końca roku 2018 giełda części Izimoto pozostaje całkowicie bezpłatna. To dodatkowa szansa na złapanie niższych cen, a dla sprzedawców na przetestowanie portalu dedykowanego motoryzacji.

https://izimoto.pl

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Pod maską sportowego samochodu, zwracającego uwagę sylwetką klina, pracował innowacyjny, zwarty silnik z tłokiem obrotowym. Tak na początku lata 1978 roku wystartowała do wyjątkowego i bardzo długo, bo do dzisiaj trwającego sukcesu rynkowego, Mazda RX-7. To naprawdę nadzwyczajne zdarzenie w historii motoryzacji. Przez ponad 40 lat zostało sprzedanych prawie pół miliona pojazdów pierwszej generacji. Również […]

Komentarzy: 0 skomentuj »