Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Footkhana, czyli Ken Block kontra Neymar Jr.

Meganews

Ken Block – uczestnik Gymkhany, X Games i Rajdowych Mistrzostwach Świata – podejmował już wiele ekstremalnych wyzwań motoryzacyjnych, a ostatnio postanowił zmierzyć się z gwiazdą… piłki nożnej.


W klipie wyprodukowanym przez firmę Castrol, oficjalnego sponsora Pucharu Świata 2014, znany kierowca i piłkarz FC Barcelony Neymar da Silva Santos Júnior stają naprzeciw siebie w walce o miano króla „Footkhany”, będącej połączeniem futbolu i Gymkhany. Jaki był wynik tego spotkania? Zobaczcie sami:

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Sportowa jazda w codziennych warunkach? Z Abarthem to możliwe! Nowe modele 595 zachwycają rozwiązaniami, które w prostej linii nawiązują do rajdowej przeszłości Skorpiona. Teraz każdy może poczuć za kółkiem więcej doznań – wystarczy tylko dać się nieco ponieść.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Szukasz opon, które sprawdzą się w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach? A może zależy ci na ponadprzeciętnej jakości wykonania i trwałości gwarantowanej na długie lata? Mamy to, czego szukasz.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, aby zmienić pracę na taką, która nie będzie dla Ciebie smutną koniecznością, ale powodem do dumy? Zajęciu, które będzie jednocześnie pomagało rozwijać Twoje pasje i dawało Ci codzienną porcję satysfakcji?

Komentarzy: 0 skomentuj »