Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Jak brzmi Mercedes AMG GT?

Meganews

Widzieliśmy już pierwsze zdjęcia nadwozia i wnętrza, a także zapowiedź filmową. Teraz przyszła pora, aby posłuchać brzmienia silnika.


Wyczynowe samochody Mercedesa zawsze dobrze brzmiały; przynajmniej te napędzane wolnossącymi silnikami V8. Jednostka nowego AMG GT zostanie wyposażona w układ doładowania, co pozwoli uzyskać doskonałe osiągi, ale czy nie odbędzie się to kosztem wrażeń odsłuchowych?

 

Niemiecki producent zapewnia swoich wiernych klientów, że najnowsze sportowe coupe nie podzieli losu BMW M3 nowej generacji, które zdaniem użytkowników zatraciło dawny charakter akustyczny. Tym samym Mercedes prezentuje trzy ścieżki dźwiękowe:

 

Pierwsza to dźwięk uruchamianego silnika i jego pracy na obrotach jałowych.

 

Druga to dźwięk silnika w średnim zakresie prędkości obrotowych.

 

Trzecia to dźwięk silnika „wkręcanego” na wysokie obroty.

 

Na razie wiadomo, że doładowana jednostka V8 pracująca pod maską AMG GT będzie miała 4 litry pojemności i około 520 KM. Samochód zadebiutuje pod koniec tego roku.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Miasta za Wielką Wodą są inne niż u nas, więc i auta miejskie powinny być inne. W pewnym mieście wschodniego wybrzeża USA, nazywanym przez mieszkańców Big Apple, wybrano przed miesiącem Światowy Miejski Samochód Roku, zaprojektowany dla europejskiego koncernu przez Amerykanina koreańskiego pochodzenia. Na dodatek wychowanego pod słońcem Kalifornii, w samej kolebce Apple, Cupertino, co już […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Na obecnym rynku usług finansowych do dyspozycji  klienta dostępne są różne formy finansowania, które mają na celu pomoc w zaspokojeniu nagłych czy nieprzewidzianych wydatków. To samo tyczy się wydatków firmowych, jeżeli przedsiębiorca potrzebuje gotówki na rozwój firmy czy nowy sprzęt, może liczyć na pożyczkę bankową.

Komentarzy: 0 skomentuj »