Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Bentley SUV – pierwsze oficjalne zdjęcie

Meganews

Bentley opublikował zdjęcie swojego nowego SUV-a, który wejdzie do sprzedaży w 2016 roku.


Na fotografii widać jedynie przedni pas luksusowego Bentley’a z podwyższonym nadwoziem – to jednak w zupełności wystarczy, aby stwierdzić, iż model produkcyjny będzie się różnił od pokazanego wcześniej konceptu EXP-9. „Twarz” seryjnego SUV-a brytyjskiej firmy jest niemal identyczna, jak w sportowym modelu Continental GT. Wyróżniają się tu podwójne, okrągłe reflektory z świetlnymi pierścieniami LED, które uwypuklają imponującą osłonę chłodnicy.

 

Na razie firma nie podała szczegółów technicznych. Przypuszczalnie do napędu auta posłuży 6-litrowy silnik W12, który od tego roku będzie stosowany wyłącznie w modelach Bentley’a. Pozostałe marki VW Group rezygnują z tej jednostki z uwagi na wysokie koszty eksploatacji.

 

Producent chce sprzedawać około 3000 egzemplarzy nowego SUV-a rocznie.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Skąd pochodzi prąd, zasilający silniki samochodu z napędem elektrycznym? Najprostsza odpowiedź brzmi – z akumulatora. W ogromnej większości przypadków jest to prawda, aczkolwiek zazwyczaj niecała. Układy zasilania i napędu aut z silnikami elektrycznymi są zwykle bardziej skomplikowane, ale dzięki temu bardziej funkcjonalne.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Od dłuższego czasu długoterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów bije rekordy popularności – zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Stanach Zjednoczonych. Wzrost zainteresowania wynajmem można zaobserwować również w Polsce. Rozwijająca się oferta wypożyczalni aut to nie tylko atrakcyjna okazja dla osób chcących wynająć samochód krótkoterminowo, ale także dla klientów poszukujących pojazdu na własność.

Komentarzy: 0 skomentuj »