Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Auto firmowe czy prywatne? Już nie musisz wybierać

Meganews

Kompakt, SUV, a może auto rodzinne?A czy wiesz, że wcale nie musisz wybierać? Wystarczy, że wybierzesz Alfę Romeo Stelvio i zaczniesz rozkoszować się możliwościami, jakie może dać Ci to niezwykłe auto. Model łączy w sobie wszystko, co niezbędne: świetnie się prowadzi, jest przestronne i wygodne, a do tego posiada ciekawe rozwiązania techniczne. Zapij pasy i wyrusz ze Stelvio w niezapomnianą podróż!

 

Auto, które wzbudza podziw

To auto nie ma sobie równych. Innowacyjne połączenie luksusowej limuzyny i masywnego SUV-a spotkało się ze sporym entuzjazmem wśród kierowców poszukujących kompleksowych rozwiązań. Najnowszy model Alfy Romeo sprawdza się zarówno na miejskich drogach, jak i oddalonych od cywilizacji szosach. Prezentuje się bardzo okazale – wykorzystanie charakterystycznych linii nadwozia wraz z masywną sylwetką dało w rezultacie unikatowy kształt, który z pewnością przejdzie do klasyki. Nie dziwi również, że temu debiutowi towarzyszą tak wielkie emocje – auto łączy w sobie wszystko to, czego potrzeba współczesnemu kierowcy.

Stelvio: połączenie delikatności i siły

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom (systemom bezpieczeństwa oraz innowacyjnym technikom wspomagającym jazdę) Alfa Romeo Stelvio sprawdzi się zarówno jako auto miejskie, służbowa limuzyna czy samochód rodzinny. Wnętrze jest przestronne i komfortowe. By jak najbardziej wpłynąć na wygodę zrezygnowano ze zbędnych dodatków. Pod ręką kierowcy jest wyłącznie to, co potrzebne w czasie jazdy. Podwyższony fotel kierowcy dodatkowo zwiększa luksus prowadzenia SUV-a, a samo prowadzenie staje się efektywniejsze.

Drapieżnik drzemie w środku

Alfa Romeo Stelvio to również majstersztyk pod względem inżynierii. Auto kryje pod maską prawdziwego drapieżnika. W sprzedaży dostępne są dwie wersje: silnikowa z turbodoładowaniem o mocy 200 KM lub 280 KM oraz turbodiesel 2.2 o mocy 180 KM lub 210 KM. A jeśli do tego dołączymy innowacyjny system DNA, to jazda staje się prawdziwą przyjemnością. Dynamika jazdy zrównoważona zostaje przez liczne programy, które zapewnią maksymalne bezpieczeństwo: system awaryjnego hamowania AEB, systemy ostrzegania FCW czy LDW czy zintegrowany system hamulcowy chronią kierowcę i pasażerów przed nieoczekiwanymi zdarzeniami na drodze. To wszystko sprawia, że Alfa Romeo Stelvio jest autem idealnym do codziennego podróżowania.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale: