Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Aston Martin DP-100 vision Gran Turismo concept – debiut w Goodwood

Meganews

Oto kolejny samochód, który powstał wyłącznie na potrzeby gry Gran Turismo 6 – podczas Festiwalu Prędkości w Goodwood firma Aston Martin zaprezentowała projekt o nazwie DP-100 vision Gran Turismo concept.

 


Prace nad wirtualnym prototypem trwały sześć miesięcy. W kwestii stylizacji auto ma wskazywać potencjalny kierunek rozwoju przyszłych modeli brytyjskiej firmy, przy czym w wielu detalach konceptu DP-100 vision da się zauważyć nawiązania do ekskluzywnych modeli One-77 czy CC100.

 

 

 

Wirtualny Aston Martin jest napędzany umieszczonym centralnie silnikiem V12 twin-turbo o mocy 800 KM, a jego twórcy dodatkowo opracowali dedykowane zawieszenie, a także nowoczesny system elektronicznego sterowania oraz aktywny układ aerodynamiczny, który poprawia osiągi auta.

 

Aston Martin DP-100 vision Gran Turismo concept zadebiutuje na wyścigowych torach w grze Gran Turismo 6 w przyszłym miesiącu.

 

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Trasa o długości ponad 10 tysięcy kilometrów i 14 europejskich stolic w 18 dni – tak w skrócie wygląda plan The eMobi Road to COP – czyli wyprawy Polskiej Izby Rozwoju Elektromobilności elektrycznym Mustangiem Mach-E przez Europę z finałem w Glasgow, aby podczas tegorocznego szczytu klimatycznego COP 26 wręczyć petycję o ustanowienie Światowego Dnia Elektryczności.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Hyundai to obecnie największa marka samochodów, jeśli chodzi o rynek koreański. Szybko uzyskała ona światową sławę i nie wzięło się to z przypadku. Dużą zaletą marki jest wszechstronność pojazdów, gdzie można znaleźć sporą ofertę sedanów, hatchbacków, samochodów sportowych, SUVów i VANów. Czym wyróżniają się nowe samochody Hyundai i w czym są one lepsze od konkurencji? 

Komentarzy: 0 skomentuj »