Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Zalety wystawiania ogłoszeń na giełdzie samochodowej w Internecie

Meganews

Przynajmniej raz w życiu każdego kierowcy przychodzi taki moment, kiedy decyduje się on na wymianę samochodu. Nie zawsze jednak bez problemu sprzedaje swoje auto, choć w wielu przypadkach warunkiem zakupu nowego auta jest sprzedanie starego.

 

Duża grupa klientów

Wystawiając ogłoszenie na giełdzie internetowej https://samochody.io mamy pewność, że nasze ogłoszenie zostanie przeczytane przez sporą grupę potencjalnych klientów. Jeśli jest to portal ogólnokrajowy, a nie tylko lokalny, zwiększamy szansę sprzedaży naszego auta. W końcu osoby zainteresowane konkretnymi modelami, są w stanie przejechać na drugi koniec Polski, by zakupić samochód w atrakcyjnej cenie.

Kolejnym atutem giełd online jest to, że znajdziemy tam wiele różnych pojazdów, nie tylko samochody osobowe. Grono odbiorców jest więc znacznie większe.

Parametry wyszukiwania

Nasze ogłoszenie będzie czytane przez konkretną grupę osób. Jak to jest możliwe? Przede wszystkim ustawiamy wszystkie szczegółowe parametry dotyczące naszego modelu samochodu. Określamy rocznik samochodu, jego przebieg, a także rodzaj silnika. Jeśli jest on po kolizji, to również musimy zaznaczyć ten fakt. Nie powinniśmy nigdy ukrywać żadnych istotnych wydarzeń związanych z naszym samochodem.

Zaawansowana wyszukiwarka pozwala klientom określić ich wymagania. Jeśli nasze ogłoszenie znajdzie się w grupie takich samochodów, to mamy do czynienia z klientami, którzy wiedzą czego chcą.

Dodawanie ogłoszenia

Najczęściej samo dodanie ogłoszenia dotyczącego sprzedaży samochodu, jest bezpłatne. Jeśli jednak chcemy zwiększyć skuteczność sprzedaży, zawsze możemy skorzystać z opcji dodatkowych. Możemy skorzystać z wyróżnienia ogłoszenia, przedłużenia jego aktywności, czy też umieszczenie na stronie głównej. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, na jakie wydatki jesteśmy przygotowani.

Jeżeli jednak widzimy, że nie mamy aż tak dużej konkurencji, wtedy spokojnie możemy pozostawić swoje ogłoszenie w wersji podstawowej. Sytuacja zmienia się, jeśli taki sam model samochodu sprzedają także inni kierowcy. Wtedy warto postarać się o wyróżnienie swojego anonsu, by znalazł się on na pierwszym miejscu.

Zapisz

Zapisz

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Skąd pochodzi prąd, zasilający silniki samochodu z napędem elektrycznym? Najprostsza odpowiedź brzmi – z akumulatora. W ogromnej większości przypadków jest to prawda, aczkolwiek zazwyczaj niecała. Układy zasilania i napędu aut z silnikami elektrycznymi są zwykle bardziej skomplikowane, ale dzięki temu bardziej funkcjonalne.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Od dłuższego czasu długoterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów bije rekordy popularności – zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Stanach Zjednoczonych. Wzrost zainteresowania wynajmem można zaobserwować również w Polsce. Rozwijająca się oferta wypożyczalni aut to nie tylko atrakcyjna okazja dla osób chcących wynająć samochód krótkoterminowo, ale także dla klientów poszukujących pojazdu na własność.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Praktycznie i bezpiecznie? A może dla odmiany po prostu supermodnie? Okazuje się, że najlepiej wiedzą – jak szykownie wyglądać na skuterze – Włosi. Wystarczy spojrzeć na kultową już scenę z 1953 roku z filmu „Rzymskie wakacje”. Gregory Peck i Audrey Hepburn to jedna z najpiękniejszych filmowych par. On w garniturze i pod krawatem, a ona […]

Komentarzy: 0 skomentuj »