Nasz profil na Facebook.com - polub nas

USA Import – sprowadzanie pojazdów z USA

Meganews

USA Import to przedsiębiorstwo oferujące import pojazdów z USA do Polski. Warto podkreślić, że posiada ono licencję dealera samochodowego, dzięki czemu może brać udział w licytacjach niedostępnych dla innych podmiotów. Sprawia to, że klienci mogą liczyć na zróżnicowane, a zarazem ciekawe oferty aut, motocykli, quadów i innych. Szeroki wybór ułatwia znalezienie modelu, który będzie pod każdym względem dopasowany do osobistych potrzeb. Kompleksowe wsparcie doświadczonej, a zarazem wykwalifikowanej obsługi to kolejna zaleta.

 

Wieloletnie doświadczenie

Marka USA Import funkcjonuje w branży już od wielu lat, co z pewnością usatysfakcjonuje osoby oczekujące rzetelności, fachowości oraz uczciwości. Doskonała znajomość procedur obowiązujących w Stanach Zjednoczonych sprawia, że wszelkie formalności można załatwić o wiele szybciej. To prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą uniknąć długiego czasu oczekiwania lub zbędnych formalności. Stawiając na renomowane przedsiębiorstwo można uniknąć wielu nieprawidłowości.

 

USA Import – kompleksowy import aut z Ameryki

Szeroki wybór pojazdów

USA Import oferuje sprowadzenie samochodów nowych, używanych, bezwypadkowych, powypadkowych, kolekcjonerskich, zabytkowych, sportowych, a także wielu innych. Nie można również nie wspomnieć o pozostałych pojazdach, czyli m.in. motocyklach oraz quadach. Osoby, które marzą o konkretnym aucie mogą zlecić ekspertom jego poszukiwania. Gwarantuje to nieprzeciętny komfort. Trzeba również uwzględnić, że licencjonowani dealerzy samochodowi mają dostęp do ofert, z których nie mogą korzystać osoby prywatne.

Korzystna cena zakupu

Nie każdy wie, że samochody sprowadzone z USA są o wiele lepiej wyposażone, niż modele pochodzące z rynku europejskiego. Nie można również nie wspomnieć o korzystnej cenie zakupu – nawet po doliczeniu niezbędnych opłat koszt może być nawet 40-50% niższy, niż w przypadku zakupu w Europie. Usatysfakcjonuje to tych, którzy nie lubią przepłacać lub posiadają mocno ograniczony budżet.

Zwrotna kaucja

Licytacja pojazdu w USA wymaga wpłacenia kaucji – jest to forma zabezpieczenia dla przedsiębiorstwa USA Import. Nie trzeba jednak obawiać się straty gotówki, ponieważ zostanie ona zwrócona. Jeśli licytacja zakończy się pomyślnie, to osoba kupująca jest zobowiązana do uregulowania płatności. Po zaksięgowaniu wskazanej kwoty w Stanach Zjednoczonych można przejść do kolejnego etapu sprowadzenia pojazdu do Polski. Zwracana jest także kaucja (pomniejszona o koszty naliczone przez usługodawcę). Jeśli do transakcji nie doszło, to kwota zwracana jest w całości w ciągu dwóch dni roboczych. Można również wykorzystać ją do kolejnej licytacji.

Jasne zasady współpracy

USA Import to przedsiębiorstwo, które dba o zadowolenie swoich klientów. Właśnie dlatego nie trzeba obawiać się niezrozumiałych zapisów w umowie, które mogłyby narazić klienta na nadprogramowe koszty. Kwota usługi znana jest jeszcze przez wylicytowaniem pojazdu. Jest to uczciwe rozwiązanie, które chroni interesy obu stron. Brak kruczków w umowie sprawia, że omawiana marka posiada szerokie grono lojalnych klientów, którzy regularnie korzystają z oferty.

Możliwość naprawy pojazdu

Wiele osób decyduje się na sprowadzenie uszkodzonego lub powypadkowego auta z USA. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że są one dostępne w niezwykle niskich cenach. Marka USA Import oferuje nie tylko licytację pojazdu, załatwienie spraw formalnych oraz transport z Ameryki do Polski. Kolejną usługą jest naprawa auta w nowoczesnym warsztacie, który wyposażony jest w serwis blacharsko-lakierniczy.

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale: