Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Urodzinowy Bentley Mulsanne 95

Meganews

Bentley świętuje dziewięćdziesiątą piątą rocznicę powstania firmy, prezentując model Mulsanne w limitowanej edycji „95”.


Mulsanne 95 będzie oferowany w trzech kolorach nadwozia. Klienci będą mogli wybrać barwę Britannia Blue, Empire Red lub Oxford White. Do tego producent dołącza przyciemniony emblemat w kształcie litery „B” umieszczony na masce silnika oraz 21-calowe obręcze kół.

 

Wnętrze ozdabia biało-niebieska tapicerka skórzana wykończona czerwonymi nićmi. Nie dziwią eleganckie dodatki w postaci podświetlanych progów drzwi, ale panele ozdobne deski rozdzielczej wykonane z 400-letniego drzewa, które zostało powalone w Lincolnshire w 2007 roku to prawdziwy ewenement.

 

Mulsanne 95 będzie oferowany wyłącznie w Wielkiej Brytanii w ograniczonej liczbie 15 egzemplarzy.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

W jakiej kondycji jest polska motoryzacja i czy w ogóle jeszcze istnieje? Wbrew dosyć powszechnym, pesymistycznym opiniom – ma się całkiem nieźle. O inwestycjach, poczynionych w ostatnich latach można napisać książkę. Prężnie działają fabryki samochodów Fiata, Opla i Volkswagena. Za dwa lata ruszy produkcja silników w nowej fabryce Mercedesa. Rok wcześniej w fabryce Toyoty w […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Wiele osób mieszkających w dużym mieście nie decyduje się na posiadanie samochodu. Wygodna  komunikacja miejska umożliwia przemieszczanie się po centrum bez większego problemu, a do tego omija nas męczące stanie w korkach oraz wszystkie wydatki związane z posiadaniem własnego auta. Jednak od czasu do czasu, samochód jest niezastąpionym środkiem transportu. Wyjazd służbowy, wakacje czy przeprowadzka […]

Komentarzy: 0 skomentuj »