Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Urodzinowy Bentley Mulsanne 95

Meganews

Bentley świętuje dziewięćdziesiątą piątą rocznicę powstania firmy, prezentując model Mulsanne w limitowanej edycji „95”.


Mulsanne 95 będzie oferowany w trzech kolorach nadwozia. Klienci będą mogli wybrać barwę Britannia Blue, Empire Red lub Oxford White. Do tego producent dołącza przyciemniony emblemat w kształcie litery „B” umieszczony na masce silnika oraz 21-calowe obręcze kół.

 

Wnętrze ozdabia biało-niebieska tapicerka skórzana wykończona czerwonymi nićmi. Nie dziwią eleganckie dodatki w postaci podświetlanych progów drzwi, ale panele ozdobne deski rozdzielczej wykonane z 400-letniego drzewa, które zostało powalone w Lincolnshire w 2007 roku to prawdziwy ewenement.

 

Mulsanne 95 będzie oferowany wyłącznie w Wielkiej Brytanii w ograniczonej liczbie 15 egzemplarzy.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Skąd pochodzi prąd, zasilający silniki samochodu z napędem elektrycznym? Najprostsza odpowiedź brzmi – z akumulatora. W ogromnej większości przypadków jest to prawda, aczkolwiek zazwyczaj niecała. Układy zasilania i napędu aut z silnikami elektrycznymi są zwykle bardziej skomplikowane, ale dzięki temu bardziej funkcjonalne.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Od dłuższego czasu długoterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów bije rekordy popularności – zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Stanach Zjednoczonych. Wzrost zainteresowania wynajmem można zaobserwować również w Polsce. Rozwijająca się oferta wypożyczalni aut to nie tylko atrakcyjna okazja dla osób chcących wynająć samochód krótkoterminowo, ale także dla klientów poszukujących pojazdu na własność.

Komentarzy: 0 skomentuj »