Nasz profil na Facebook.com - polub nas

TechArt Porsche Macan S Diesel: mocy przybywaj!

Meganews

Kilka miesięcy temu firma TechArt zaprezentowała pakiet stylizacyjny przeznaczony dla modelu Porsche Macan. Teraz niemiecki tuner uzupełnia swój „bodykit” o zestaw podnoszący osiągi, przeznaczony dla najnowszego SUV-a z silnikiem Diesla.

 

 


Pakiet TA B95/SD1 zawiera elektroniczny moduł, który podnosi moc 3-litrowego silnika V6 montowanego pod maską Porsche Macan S Diesel z 258 do 300 KM, a maksymalny moment obrotowy z seryjnych 580 do aż 670 Nm. Aktywacja „pakietu mocy” odbywa się poprzez przełączenie pokładowego komputera w tryb „Sport” lub „Sport Plus”, natomiast w ustawieniu standardowym Macan S Diesel wykorzystuje seryjny układ sterowania pracą silnika.

 

Dodatkowe konie mechaniczne i niutonometry pozwalają rozpędzić nowe Porsche od 0 do 100 km/h w czasie 5,7 sekundy (seryjnie 6,1 sekundy), a do 160 km/h w 15,7 sekundy (seryjnie 16,5 sekundy). Jednocześnie Macan wzmocniony przez ekspertów z TechArt rozpędza się do 237 km/h, czyli jest szybszy od standardowego odpowiednika o 7 km/h.

 

Ponadto, firma oferuje pakiet nakładek aerodynamicznych nadwozia, nową kierownicę z dźwigienkami do zmiany biegów, nowe fotele oraz ekskluzywne wykończenie deski rozdzielczej i paneli drzwiowych. Dodatkowo, klienci mogą wybrać jeden z czterech zestawów obręczy aluminiowych w rozmiarach 20 i 21 cali.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Na obecnym rynku usług finansowych do dyspozycji  klienta dostępne są różne formy finansowania, które mają na celu pomoc w zaspokojeniu nagłych czy nieprzewidzianych wydatków. To samo tyczy się wydatków firmowych, jeżeli przedsiębiorca potrzebuje gotówki na rozwój firmy czy nowy sprzęt, może liczyć na pożyczkę bankową.

Komentarzy: 0 skomentuj »

dwukrotny zwycięzca rajdu Dakar Hiroshi Masuoka jest także uznanym ekspertem w kwestii eco-drivingu. Jego wizyta w Polsce dała okazję do stworzenia krótkiego filmiku, w którym Hiroshi Masuoka wymienia i demonstruje najważniejsze techniki i zasady ekonomicznej jazdy.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Garaż to miejsce nie tylko do parkowania samochodu, ale także przechowywania rzeczy, na które nie mamy miejsca w domu. Warto przemyśleć jego oświetlenie, aby można było wszystko bez problemu w nim znaleźć.

Komentarzy: 0 skomentuj »