Nasz profil na Facebook.com - polub nas

TechArt Porsche Macan S Diesel: mocy przybywaj!

Meganews

Kilka miesięcy temu firma TechArt zaprezentowała pakiet stylizacyjny przeznaczony dla modelu Porsche Macan. Teraz niemiecki tuner uzupełnia swój „bodykit” o zestaw podnoszący osiągi, przeznaczony dla najnowszego SUV-a z silnikiem Diesla.

 

 


Pakiet TA B95/SD1 zawiera elektroniczny moduł, który podnosi moc 3-litrowego silnika V6 montowanego pod maską Porsche Macan S Diesel z 258 do 300 KM, a maksymalny moment obrotowy z seryjnych 580 do aż 670 Nm. Aktywacja „pakietu mocy” odbywa się poprzez przełączenie pokładowego komputera w tryb „Sport” lub „Sport Plus”, natomiast w ustawieniu standardowym Macan S Diesel wykorzystuje seryjny układ sterowania pracą silnika.

 

Dodatkowe konie mechaniczne i niutonometry pozwalają rozpędzić nowe Porsche od 0 do 100 km/h w czasie 5,7 sekundy (seryjnie 6,1 sekundy), a do 160 km/h w 15,7 sekundy (seryjnie 16,5 sekundy). Jednocześnie Macan wzmocniony przez ekspertów z TechArt rozpędza się do 237 km/h, czyli jest szybszy od standardowego odpowiednika o 7 km/h.

 

Ponadto, firma oferuje pakiet nakładek aerodynamicznych nadwozia, nową kierownicę z dźwigienkami do zmiany biegów, nowe fotele oraz ekskluzywne wykończenie deski rozdzielczej i paneli drzwiowych. Dodatkowo, klienci mogą wybrać jeden z czterech zestawów obręczy aluminiowych w rozmiarach 20 i 21 cali.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Praktycznie i bezpiecznie? A może dla odmiany po prostu supermodnie? Okazuje się, że najlepiej wiedzą – jak szykownie wyglądać na skuterze – Włosi. Wystarczy spojrzeć na kultową już scenę z 1953 roku z filmu „Rzymskie wakacje”. Gregory Peck i Audrey Hepburn to jedna z najpiękniejszych filmowych par. On w garniturze i pod krawatem, a ona […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Hyundai oficjalnie zaprezentował całkowicie nowy model KONA, który jesienią tego roku trafi do sprzedaży w Europie. Model KONA, którego światowa premiera odbyła się w Seulu, a europejska w Mediolanie, jest przedstawicielem segmentu B-SUV i charakteryzuje się nowoczesną, progresywną stylistyką, wysokiej jakości wyposażeniem, licznymi opcjami współpracy z elektronicznymi urządzeniami zewnętrznymi oraz rozwiązaniami najnowszej generacji z zakresu […]

Komentarzy: 0 skomentuj »