Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Tajemniczy koncept Infiniti w Paryżu

Meganews

Firma Infiniti opublikowała zdjęcie koncepcyjnego modelu, który zadebiutuje podczas targów Paris Motor Show.


„Styl i kwintesencja, które wykraczają poza wszystkie schematy. Wkrótce Infiniti podzieli się swoją wizją, swoją duszą, na skalę niespotykaną nigdy wcześniej w tej firmie” – tyle o nowym koncepcie mówią przedstawiciele Infiniti…

 

Samo zdjęcie również nie zdradza wiele. Widać na nim część osłony chłodnicy oraz pokaźne logo firmy.

 

Można się jedynie domyślać, że podczas paryskich targów Infiniti pokaże jeden z wcześniej zapowiadanych modeli – hatchbacka Q30, sportowego rywala Hondy NSX lub elektryczny samochód rodzinny.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Skąd pochodzi prąd, zasilający silniki samochodu z napędem elektrycznym? Najprostsza odpowiedź brzmi – z akumulatora. W ogromnej większości przypadków jest to prawda, aczkolwiek zazwyczaj niecała. Układy zasilania i napędu aut z silnikami elektrycznymi są zwykle bardziej skomplikowane, ale dzięki temu bardziej funkcjonalne.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Od dłuższego czasu długoterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów bije rekordy popularności – zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Stanach Zjednoczonych. Wzrost zainteresowania wynajmem można zaobserwować również w Polsce. Rozwijająca się oferta wypożyczalni aut to nie tylko atrakcyjna okazja dla osób chcących wynająć samochód krótkoterminowo, ale także dla klientów poszukujących pojazdu na własność.

Komentarzy: 0 skomentuj »