Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Subaru XV – auto, w którym poczujesz się wolny

Meganews

Wyobraź sobie, że siadasz za kierownicę i ruszasz przed siebie. Cała reszta zostaje daleko w tyle. Korzystasz z innowacyjnych udogodnień i odczuwasz niewysłowioną wolność. W ten sposób nie tylko nabierasz dystansu, ale odkrywasz również, jak wiele frajdy może dawać zwykła jazda samochodem. Z Subaru XV to wszystko stanie się możliwe!

 

Auto z potencjałem

Ten niewielki crossover, z powodzeniem zastępujący znacznie większego Forestera, znakomicie sprawdza się zarówno na nierównym terenie, jak i w mieście. Z zaangażowaniem pozwala przemierzać kolejne kilometry, gwarantując wygodę za kierownicą. Subaru XV został zaprojektowany z myślą o tym, abyś mógł skupić się na tym, co przed Tobą – i na niczym więcej.

System dynamic damper podnosi komfort jazdy, sprawiając, że wibracje z silnika nie przechodzą na kierownicę. Daje Ci to pełną kontrolę nad prowadzeniem samochodu. Ciekawostką techniczną jest także obecność nowej grodzi, która oddziela kabinę pasażerską od komory silnika, poprawiając parametry akustyczne przestrzeni, w której przebywamy czasem kilka godzin. Tak nowoczesne rozwiązania są ukłonem w stronę kierowcy i pasażerów, którym poprawiono warunki pracy i codziennych podróży.

 

 

Komfort, na jaki zasługujesz

Poczucie wolności niewątpliwie kojarzy się z wygodą. Samochód sprawdzający się w różnych warunkach może również rozpieszczać pasażerów doskonałymi materiałami wykorzystanymi we wnętrzu i ergonomią.

Ustaw fotel z pomocą regulacji w czterech zakresach tak, abyś podczas jazdy mógł cieszyć się nie tylko dobrą widocznością, ale także odpowiednim ułożeniem pleców, rąk i nóg. Z pomocą jednego przycisku włącz tempomat i ciesz się stałą, spokojną jazdą. Wsłuchaj się w ulubione dźwięki ze smartfona podłączonego do systemu audio lub skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci ekran dotykowy. Dwustrefowa klimatyzacja zapewnia odpowiednią aurę kabiny w najbardziej upalne dni. Pod ręką masz praktyczne uchwyty, pojemne schowki i inne udogodnienia, dzięki którym nie będziesz mieć już wątpliwości – Subaru XV to samochód praktyczny i komfortowy.


 

 

Fot.: MotoTabu

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Pod maską sportowego samochodu, zwracającego uwagę sylwetką klina, pracował innowacyjny, zwarty silnik z tłokiem obrotowym. Tak na początku lata 1978 roku wystartowała do wyjątkowego i bardzo długo, bo do dzisiaj trwającego sukcesu rynkowego, Mazda RX-7. To naprawdę nadzwyczajne zdarzenie w historii motoryzacji. Przez ponad 40 lat zostało sprzedanych prawie pół miliona pojazdów pierwszej generacji. Również […]

Komentarzy: 0 skomentuj »