Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Serwisuj w ASO. Możesz zyskać nawet kilka tys. zł

Meganews

Zbliża się zima. Warto wykonać kompleksowy przegląd. Najlepiej zlecić taką usługę w autoryzowanym serwisie. Wtedy zyskamy pewność, że nasz pojazd jest w dobrym stanie technicznym.  Dowiedz się, dlaczego dobrze jest korzystać z punktów ASO.  Serwisy ASO pozwalają na dłuższą eksploatację samochodu. Wykwalifikowany personel, dobrej jakości sprzęt, aktualne oprogramowania – to tylko niektóre czynniki wpływające na jakość usług.

 

 

ASO bardziej doceniane

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że warto oddawać samochody do punktów ASO. Tym bardziej,  że korzystanie z autoryzowanych salonów nie jest aż tak drogie. Niektóre serwisy proponują atrakcyjne zniżki sezonowe. W serwisie Toyota Ja-Now-An Gliwice-Zabrze w ramach promocji „Zima już cię nie zaskoczy” doświadczeni mechanicy za 109 zł brutto* wykonują przegląd techniczny samochodu, wymieniają filtr i olej, a także a także sprawdzają stan szyby czołowej, piór wycieraczek, hamulców, opon, dywaników, paska klinowego, filtra pyłkowego, oświetlenia. Prace wykonywane w ASO są zgodne z zaleceniami producenta. Nie ma mowy o półśrodkach. Salony są doskonale wyposażone. Dysponują zaawansowanymi technologicznie urządzeniami  i narzędziami. Muszą także posiadać aktualne oprogramowanie komputerowe. Bez tego diagnostyka nie może być  przeprowadzona jak należy. Doświadczeni i wykwalifikowani mechanicy szybko oceniają usterkę i usuwają  problemem. Pracownicy muszą stale się dokształcać i regularnie przechodzą szkolenia organizowane przez producenta. To bardzo ważne, bo motoryzacja to prężnie rozwijająca się dziedzina. Wciąż powstają nowe rozwiązania, które sprawiają, że samochody są bardzo ekonomiczne, a ich eksploatacja – przyjazna dla środowiska. Jednak, żeby dobrze wykonać ich serwis, trzeba się na tym znać. W przeciwnym razie można doprowadzić do poważniejszych usterek, a czas eksploatacji samochodu będzie zdecydowanie krótszy.

Zyskasz więcej niż ci się wydaje

Jeśli chcemy sprzedać samochód, serwis ASO jest dobrą kartą przetargową. Nabywcy mają zaufanie do aut naprawianych w punkcie rekomendowanym przez producent. To zwiększa pewność, że pojazd jest utrzymany w dobrym stanie.  Nie bez znaczenia jest także książeczka serwisowa. Wszystkie prace są na bieżące odnotowywane, a właściciel auta ma do nich wgląd w dowolny momencie.  W ten sposób można się zapoznać z pełną historią serwisową. To dość istotne, bo jeśli auto było reperowane w niezależnych warsztatach wiele wad i niedoskonałości poznamy dopiero w trakcie eksploatacji. Później trzeba je będzie usuwać na własny koszt. Zdecydowanie lepiej jest dopłacić, ale przynajmniej kupić samochód zadbany i w dobrym stanie technicznym. Za auto serwisowane w punkcie ASO można zyskać nawet kilka tys. zł w przypadku ewentualnej odsprzedaży. Jak wynika z raportu otomoto.pl z 2014 r. średnia różnica w cenie to 11 proc. W badaniu wzięto pod uwagę topowe marki produkowane w latach 2005-2011 r.

Oddaj auto fachowcom. Postaw na serwis Toyota Ja-Now-An: www.serwistoyoty.pl

*Cena nie obejmuje kosztu oleju

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Seat wyszedł z założenia, że nie zawsze kto pierwszy, ten lepszy. Poczekał z wprowadzeniem crossovera, aby dobrze rozeznać się na rynku i uczyć się na błędach rywali. Udało się, bo inżynierowie hiszpańskiej marki stworzyli bardzo przemyślany oraz dopracowany samochód, który nie ma problemów wieku dziecięcego. Arona nigdy nie będzie pionierem segmentu miejskich „terenówek”, ale ma […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Czy wiesz, że szczególnie dużo wypadków ma miejsce w lipcu? Ponad 3 tysiące w 2018 roku. Komenda Główna Policji w raporcie opublikowanym na policja.pl tłumaczy to wzmożonym ruchem na drogach. W końcu jest to okres wakacyjny. Jeśli zatem zaplanowałeś wyjazd na wczasy w lipcu, w pierwszej kolejności powinieneś kupić ubezpieczenie samochodowe. Sprawdź, co warto wiedzieć […]

Komentarzy: 0 skomentuj »