Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Serwisuj w ASO. Możesz zyskać nawet kilka tys. zł

Meganews

Zbliża się zima. Warto wykonać kompleksowy przegląd. Najlepiej zlecić taką usługę w autoryzowanym serwisie. Wtedy zyskamy pewność, że nasz pojazd jest w dobrym stanie technicznym.  Dowiedz się, dlaczego dobrze jest korzystać z punktów ASO.  Serwisy ASO pozwalają na dłuższą eksploatację samochodu. Wykwalifikowany personel, dobrej jakości sprzęt, aktualne oprogramowania – to tylko niektóre czynniki wpływające na jakość usług.

 

 

ASO bardziej doceniane

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że warto oddawać samochody do punktów ASO. Tym bardziej,  że korzystanie z autoryzowanych salonów nie jest aż tak drogie. Niektóre serwisy proponują atrakcyjne zniżki sezonowe. W serwisie Toyota Ja-Now-An Gliwice-Zabrze w ramach promocji „Zima już cię nie zaskoczy” doświadczeni mechanicy za 109 zł brutto* wykonują przegląd techniczny samochodu, wymieniają filtr i olej, a także a także sprawdzają stan szyby czołowej, piór wycieraczek, hamulców, opon, dywaników, paska klinowego, filtra pyłkowego, oświetlenia. Prace wykonywane w ASO są zgodne z zaleceniami producenta. Nie ma mowy o półśrodkach. Salony są doskonale wyposażone. Dysponują zaawansowanymi technologicznie urządzeniami  i narzędziami. Muszą także posiadać aktualne oprogramowanie komputerowe. Bez tego diagnostyka nie może być  przeprowadzona jak należy. Doświadczeni i wykwalifikowani mechanicy szybko oceniają usterkę i usuwają  problemem. Pracownicy muszą stale się dokształcać i regularnie przechodzą szkolenia organizowane przez producenta. To bardzo ważne, bo motoryzacja to prężnie rozwijająca się dziedzina. Wciąż powstają nowe rozwiązania, które sprawiają, że samochody są bardzo ekonomiczne, a ich eksploatacja – przyjazna dla środowiska. Jednak, żeby dobrze wykonać ich serwis, trzeba się na tym znać. W przeciwnym razie można doprowadzić do poważniejszych usterek, a czas eksploatacji samochodu będzie zdecydowanie krótszy.

Zyskasz więcej niż ci się wydaje

Jeśli chcemy sprzedać samochód, serwis ASO jest dobrą kartą przetargową. Nabywcy mają zaufanie do aut naprawianych w punkcie rekomendowanym przez producent. To zwiększa pewność, że pojazd jest utrzymany w dobrym stanie.  Nie bez znaczenia jest także książeczka serwisowa. Wszystkie prace są na bieżące odnotowywane, a właściciel auta ma do nich wgląd w dowolny momencie.  W ten sposób można się zapoznać z pełną historią serwisową. To dość istotne, bo jeśli auto było reperowane w niezależnych warsztatach wiele wad i niedoskonałości poznamy dopiero w trakcie eksploatacji. Później trzeba je będzie usuwać na własny koszt. Zdecydowanie lepiej jest dopłacić, ale przynajmniej kupić samochód zadbany i w dobrym stanie technicznym. Za auto serwisowane w punkcie ASO można zyskać nawet kilka tys. zł w przypadku ewentualnej odsprzedaży. Jak wynika z raportu otomoto.pl z 2014 r. średnia różnica w cenie to 11 proc. W badaniu wzięto pod uwagę topowe marki produkowane w latach 2005-2011 r.

Oddaj auto fachowcom. Postaw na serwis Toyota Ja-Now-An: www.serwistoyoty.pl

*Cena nie obejmuje kosztu oleju

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Skąd pochodzi prąd, zasilający silniki samochodu z napędem elektrycznym? Najprostsza odpowiedź brzmi – z akumulatora. W ogromnej większości przypadków jest to prawda, aczkolwiek zazwyczaj niecała. Układy zasilania i napędu aut z silnikami elektrycznymi są zwykle bardziej skomplikowane, ale dzięki temu bardziej funkcjonalne.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Od dłuższego czasu długoterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów bije rekordy popularności – zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Stanach Zjednoczonych. Wzrost zainteresowania wynajmem można zaobserwować również w Polsce. Rozwijająca się oferta wypożyczalni aut to nie tylko atrakcyjna okazja dla osób chcących wynająć samochód krótkoterminowo, ale także dla klientów poszukujących pojazdu na własność.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Praktycznie i bezpiecznie? A może dla odmiany po prostu supermodnie? Okazuje się, że najlepiej wiedzą – jak szykownie wyglądać na skuterze – Włosi. Wystarczy spojrzeć na kultową już scenę z 1953 roku z filmu „Rzymskie wakacje”. Gregory Peck i Audrey Hepburn to jedna z najpiękniejszych filmowych par. On w garniturze i pod krawatem, a ona […]

Komentarzy: 0 skomentuj »