Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Serwisuj w ASO. Możesz zyskać nawet kilka tys. zł

Meganews

Zbliża się zima. Warto wykonać kompleksowy przegląd. Najlepiej zlecić taką usługę w autoryzowanym serwisie. Wtedy zyskamy pewność, że nasz pojazd jest w dobrym stanie technicznym.  Dowiedz się, dlaczego dobrze jest korzystać z punktów ASO.  Serwisy ASO pozwalają na dłuższą eksploatację samochodu. Wykwalifikowany personel, dobrej jakości sprzęt, aktualne oprogramowania – to tylko niektóre czynniki wpływające na jakość usług.

 

 

ASO bardziej doceniane

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że warto oddawać samochody do punktów ASO. Tym bardziej,  że korzystanie z autoryzowanych salonów nie jest aż tak drogie. Niektóre serwisy proponują atrakcyjne zniżki sezonowe. W serwisie Toyota Ja-Now-An Gliwice-Zabrze w ramach promocji „Zima już cię nie zaskoczy” doświadczeni mechanicy za 109 zł brutto* wykonują przegląd techniczny samochodu, wymieniają filtr i olej, a także a także sprawdzają stan szyby czołowej, piór wycieraczek, hamulców, opon, dywaników, paska klinowego, filtra pyłkowego, oświetlenia. Prace wykonywane w ASO są zgodne z zaleceniami producenta. Nie ma mowy o półśrodkach. Salony są doskonale wyposażone. Dysponują zaawansowanymi technologicznie urządzeniami  i narzędziami. Muszą także posiadać aktualne oprogramowanie komputerowe. Bez tego diagnostyka nie może być  przeprowadzona jak należy. Doświadczeni i wykwalifikowani mechanicy szybko oceniają usterkę i usuwają  problemem. Pracownicy muszą stale się dokształcać i regularnie przechodzą szkolenia organizowane przez producenta. To bardzo ważne, bo motoryzacja to prężnie rozwijająca się dziedzina. Wciąż powstają nowe rozwiązania, które sprawiają, że samochody są bardzo ekonomiczne, a ich eksploatacja – przyjazna dla środowiska. Jednak, żeby dobrze wykonać ich serwis, trzeba się na tym znać. W przeciwnym razie można doprowadzić do poważniejszych usterek, a czas eksploatacji samochodu będzie zdecydowanie krótszy.

Zyskasz więcej niż ci się wydaje

Jeśli chcemy sprzedać samochód, serwis ASO jest dobrą kartą przetargową. Nabywcy mają zaufanie do aut naprawianych w punkcie rekomendowanym przez producent. To zwiększa pewność, że pojazd jest utrzymany w dobrym stanie.  Nie bez znaczenia jest także książeczka serwisowa. Wszystkie prace są na bieżące odnotowywane, a właściciel auta ma do nich wgląd w dowolny momencie.  W ten sposób można się zapoznać z pełną historią serwisową. To dość istotne, bo jeśli auto było reperowane w niezależnych warsztatach wiele wad i niedoskonałości poznamy dopiero w trakcie eksploatacji. Później trzeba je będzie usuwać na własny koszt. Zdecydowanie lepiej jest dopłacić, ale przynajmniej kupić samochód zadbany i w dobrym stanie technicznym. Za auto serwisowane w punkcie ASO można zyskać nawet kilka tys. zł w przypadku ewentualnej odsprzedaży. Jak wynika z raportu otomoto.pl z 2014 r. średnia różnica w cenie to 11 proc. W badaniu wzięto pod uwagę topowe marki produkowane w latach 2005-2011 r.

Oddaj auto fachowcom. Postaw na serwis Toyota Ja-Now-An: www.serwistoyoty.pl

*Cena nie obejmuje kosztu oleju

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Cupra od zawsze fanom motoryzacji kojarzyła się z najbardziej sportowymi wersjami Seatów. Teraz Cupra jest już oddzielną marką, ale jej pierwszy model powstał na bazie Seata Ateki. Specjaliści od  tworzenia hot hatchów debiutują na rynku, wypuszczając SUV-a, który gra w swojej lidze i nie ma jak na razie konkurencji… Czemu SUV Cupry nie ma konkurencji? […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

W przeciągu dwóch lat SEAT nawiązał współpracę z ponad 200 izraelskimi start-upami skupionymi wokół centrum technologicznego w Tel Awiwie. Producent obecnie testuje takie przełomowe rozwiązania, jak obserwacja ruchu gałek ocznych kierowcy, wykrywanie potencjalnych niebezpieczeństw oraz kontrola natężenia światła poprzez elektrycznie sterowane przyciemnianie szyb. Co roku SEAT inwestuje w co najmniej 10 eksperymentalnych technologii.

Komentarzy: 0 skomentuj »