Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Samochody Renault – klasyka francuskiej motoryzacji w nowej odsłonie

Meganews

Renault to jeden z najstarszych koncernów samochodowych, obecny na rynku od w 1899 roku. Nic dziwnego, że z czasem stał się liderem światowej sprzedaży, natychmiastowo reagując na  potrzeby rynku – szczególnie w aspekcie najnowszych technologii i personalizacji: dostosowania wyposażenia, wyglądu i aranżacji każdego nowego samochodu do potrzeb kierowcy.

 

Obecnie oferta Renault obejmuje 17 modeli: https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe.html, spośród których uwagę przykuwają przede wszystkim ostatnie premiery: nowe odsłony popularnego Captura i Koleosa, a także debiutujący w zeszłym roku prestiżowy Talisman, który stanowi odpowiedź Francuzów na zarzut o dominację crossoverów. Elegancka linia sedana i modna wersja kombi stanowią rzeczywiście udaną przeciwwagę dla atletycznego designu – a także potwierdzenie faktu, iż francuski koncern naprawdę trzyma rękę na pulsie oczekiwań rynku.

Ciekawym przykładem dostosowania się do zmiennych wymagań klientów, jest Renault Twingo – mały, zwrotny samochód, który idealnie sprawdzi się na ciasnych, zatłoczonych miejskich uliczkach. Co więcej, jak określił to producent: miasto to jego żywioł! Ponad swoje walory designerskie, model posiada wiele ciekawych rozwiązań, które z pewnością okażą się przydatne w codziennej miejskiej (choć nie tylko) eksploatacji: turbodoładowany TCe90 umożliwia obniżenie spalania nawet do 4,3 l/100 km, zapewniając jednocześnie możliwość dynamicznej reakcji. Pomimo niewielkich rozmiarów, auto zachwyca także przestronnością, a miejski hałas wypełnia idealnym brzmieniem muzyki odtwarzanej z telefonu za pośrednictwem oprogramowania R-Link. Ponadto wyposażony został w technologię kontroli toru jazdy i liczne rozwiązania wspomagające bezpieczeństwo.

Dostosowując się do wymogów rynku, Renault specjalizuje się w samochodach dostawczych o wysokim komforcie użytkowania. W tę koncepcję wpisuje się właśnie debiutujący Renault Trafic SpaceClass. to auto, w którym każdy podróżujący poczuje się prestiżowo i wygodnie. Z zewnątrz zachwyca kolorem w stylu Szary Comete z czarnymi elementami i diamentowym połyskiem. Wnętrze wykonane z materiałów najwyższej jakości: tapicerka stworzona ze skóry Riviera z drobnymi elementami w barwie satynowego chromu z połyskiem. Ponadto został wyposażony w oświetlenie typu LED, sufit utrzymany w jasnych kolorach z materiału Jersey 3D, czarną wykładzinę i dywaniki.

Oferta Renault jest bardzo szeroka i z pewnością spełni każde wymagania. Najlepiej jednak przekonać się o tym na własnej skórze: wybrać samochód z oferty i umówić się na jazdę próbną!

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Seat wyszedł z założenia, że nie zawsze kto pierwszy, ten lepszy. Poczekał z wprowadzeniem crossovera, aby dobrze rozeznać się na rynku i uczyć się na błędach rywali. Udało się, bo inżynierowie hiszpańskiej marki stworzyli bardzo przemyślany oraz dopracowany samochód, który nie ma problemów wieku dziecięcego. Arona nigdy nie będzie pionierem segmentu miejskich „terenówek”, ale ma […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Czy wiesz, że szczególnie dużo wypadków ma miejsce w lipcu? Ponad 3 tysiące w 2018 roku. Komenda Główna Policji w raporcie opublikowanym na policja.pl tłumaczy to wzmożonym ruchem na drogach. W końcu jest to okres wakacyjny. Jeśli zatem zaplanowałeś wyjazd na wczasy w lipcu, w pierwszej kolejności powinieneś kupić ubezpieczenie samochodowe. Sprawdź, co warto wiedzieć […]

Komentarzy: 0 skomentuj »