Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Samochody Renault – klasyka francuskiej motoryzacji w nowej odsłonie

Meganews

Renault to jeden z najstarszych koncernów samochodowych, obecny na rynku od w 1899 roku. Nic dziwnego, że z czasem stał się liderem światowej sprzedaży, natychmiastowo reagując na  potrzeby rynku – szczególnie w aspekcie najnowszych technologii i personalizacji: dostosowania wyposażenia, wyglądu i aranżacji każdego nowego samochodu do potrzeb kierowcy.

 

Obecnie oferta Renault obejmuje 17 modeli: https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe.html, spośród których uwagę przykuwają przede wszystkim ostatnie premiery: nowe odsłony popularnego Captura i Koleosa, a także debiutujący w zeszłym roku prestiżowy Talisman, który stanowi odpowiedź Francuzów na zarzut o dominację crossoverów. Elegancka linia sedana i modna wersja kombi stanowią rzeczywiście udaną przeciwwagę dla atletycznego designu – a także potwierdzenie faktu, iż francuski koncern naprawdę trzyma rękę na pulsie oczekiwań rynku.

Ciekawym przykładem dostosowania się do zmiennych wymagań klientów, jest Renault Twingo – mały, zwrotny samochód, który idealnie sprawdzi się na ciasnych, zatłoczonych miejskich uliczkach. Co więcej, jak określił to producent: miasto to jego żywioł! Ponad swoje walory designerskie, model posiada wiele ciekawych rozwiązań, które z pewnością okażą się przydatne w codziennej miejskiej (choć nie tylko) eksploatacji: turbodoładowany TCe90 umożliwia obniżenie spalania nawet do 4,3 l/100 km, zapewniając jednocześnie możliwość dynamicznej reakcji. Pomimo niewielkich rozmiarów, auto zachwyca także przestronnością, a miejski hałas wypełnia idealnym brzmieniem muzyki odtwarzanej z telefonu za pośrednictwem oprogramowania R-Link. Ponadto wyposażony został w technologię kontroli toru jazdy i liczne rozwiązania wspomagające bezpieczeństwo.

Dostosowując się do wymogów rynku, Renault specjalizuje się w samochodach dostawczych o wysokim komforcie użytkowania. W tę koncepcję wpisuje się właśnie debiutujący Renault Trafic SpaceClass. to auto, w którym każdy podróżujący poczuje się prestiżowo i wygodnie. Z zewnątrz zachwyca kolorem w stylu Szary Comete z czarnymi elementami i diamentowym połyskiem. Wnętrze wykonane z materiałów najwyższej jakości: tapicerka stworzona ze skóry Riviera z drobnymi elementami w barwie satynowego chromu z połyskiem. Ponadto został wyposażony w oświetlenie typu LED, sufit utrzymany w jasnych kolorach z materiału Jersey 3D, czarną wykładzinę i dywaniki.

Oferta Renault jest bardzo szeroka i z pewnością spełni każde wymagania. Najlepiej jednak przekonać się o tym na własnej skórze: wybrać samochód z oferty i umówić się na jazdę próbną!

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Dwa zbliżone rozmiarami, ale jakże różne charakterem odmłodzone modele Subaru trafiły do sieci sprzedaży w Polsce przed końcem roku. Utytułowana i bardzo dobrze znana Impreza to siostra znacznie młodszego, ambitnego modelu XV, który aspiruje do walki w coraz bardziej tłocznym segmencie crossoverów.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Z powodu długiej i intensywnej, a czasami także nieprawidłowej eksploatacji łożyska mogą ulegać licznym uszkodzeniom takim jak blokowanie, rysy, złuszczenia, korozja, rdza czy ślady wytarcia. Jest ich bardzo wiele. Szczegółowej odpowiedzi udzielą nam specjaliści ze sklepu Akcesoria.cnc.info.pl

Komentarzy: 0 skomentuj »

Zima to okres szczególny – zarówno dla nas jak i dla aut, którymi poruszamy się na co dzień. Jak doskonale wiemy, aby możliwe było bezproblemowe poruszanie się nimi w sezonie charakteryzującym się niskimi temperaturami oraz okresowymi opadami deszczu i śniegu, niezbędna jest wymiana opon.

Komentarzy: 0 skomentuj »