Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Przygodę czas zacząć! Abarth 595

Meganews

Sportowa jazda w codziennych warunkach? Z Abarthem to możliwe! Nowe modele 595 zachwycają rozwiązaniami, które w prostej linii nawiązują do rajdowej przeszłości Skorpiona. Teraz każdy może poczuć za kółkiem więcej doznań – wystarczy tylko dać się nieco ponieść.

 

Gama sportowych modeli Abarth

Nie tak dawno, bo 2016 roku, Skorpion wypuścił na drogi zupełnie nowe samochody, które stały się odpowiedzią na oczekiwania zdecydowanych na kupno sportowych maszyn z duszą. Dziś ze spokojem można stwierdzić, że pomysły zaproponowane przez Abartha spotkały się z uznaniem europejskich kierowców. Przyczyną było przede wszystkim skupienie się na sportowym charakterze modelu 595 i wykorzystaniu całego tkwiącego w nim potencjału. Niewielkie wymiary i oryginalne wykończenie wcale nie zniechęciły miłośników dynamicznej jazdy, a wręcz przeciwnie – sprawiły, że Abarth 595 wyróżnia się dziś na tle innych sportowych aut tego segmentu.

Zacznij prawdziwą przygodę!

Abarth 595 to samochód idealny dla osób, które dopiero pragną rozpocząć przygodę ze Skorpionem i przekonać się, jak wielu emocji dotychczas nie zaznali. Cały szereg innowacji, lekka budowa nadwozia, nowe technologie oraz skupienie na detalu – wszystko to składa się na włoski styl nie do podrobienia. Jazda 595 gwarantuje Frajdę przed duże „F”: silnik 1.4 Turbo T-Jet o mocy 145 KM zapewnia świetne prowadzenie, natomiast tryb sportowy w standardzie to gwarancja poruszania się po drogach w sposób jak dotąd nieosiągalny: jak na prawdziwym torze wyścigowym. Maksymalna prędkość 210 km/h oraz setka w niecałe 8 sekund zapewniają sportowe wrażenia w każdych warunkach. Wnętrze, dopieszczone w najmniejszym szczególe, tylko je potęguje: obszyta skórą wielofunkcyjna kierownica, chromowane wykończenie, sportowo wyprofilowane fotele i kokpit w pełni nawiązujący do legendy, jaką jest włoska marka. Jak zachęcają twórcy modelu, czas się zabawić – ale na poważnie. Tak, by poczuć prawdziwego ducha rywalizacji.

 

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Seat wyszedł z założenia, że nie zawsze kto pierwszy, ten lepszy. Poczekał z wprowadzeniem crossovera, aby dobrze rozeznać się na rynku i uczyć się na błędach rywali. Udało się, bo inżynierowie hiszpańskiej marki stworzyli bardzo przemyślany oraz dopracowany samochód, który nie ma problemów wieku dziecięcego. Arona nigdy nie będzie pionierem segmentu miejskich „terenówek”, ale ma […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Czy wiesz, że szczególnie dużo wypadków ma miejsce w lipcu? Ponad 3 tysiące w 2018 roku. Komenda Główna Policji w raporcie opublikowanym na policja.pl tłumaczy to wzmożonym ruchem na drogach. W końcu jest to okres wakacyjny. Jeśli zatem zaplanowałeś wyjazd na wczasy w lipcu, w pierwszej kolejności powinieneś kupić ubezpieczenie samochodowe. Sprawdź, co warto wiedzieć […]

Komentarzy: 0 skomentuj »