Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Przygodę czas zacząć! Abarth 595

Meganews

Sportowa jazda w codziennych warunkach? Z Abarthem to możliwe! Nowe modele 595 zachwycają rozwiązaniami, które w prostej linii nawiązują do rajdowej przeszłości Skorpiona. Teraz każdy może poczuć za kółkiem więcej doznań – wystarczy tylko dać się nieco ponieść.

 

Gama sportowych modeli Abarth

Nie tak dawno, bo 2016 roku, Skorpion wypuścił na drogi zupełnie nowe samochody, które stały się odpowiedzią na oczekiwania zdecydowanych na kupno sportowych maszyn z duszą. Dziś ze spokojem można stwierdzić, że pomysły zaproponowane przez Abartha spotkały się z uznaniem europejskich kierowców. Przyczyną było przede wszystkim skupienie się na sportowym charakterze modelu 595 i wykorzystaniu całego tkwiącego w nim potencjału. Niewielkie wymiary i oryginalne wykończenie wcale nie zniechęciły miłośników dynamicznej jazdy, a wręcz przeciwnie – sprawiły, że Abarth 595 wyróżnia się dziś na tle innych sportowych aut tego segmentu.

Zacznij prawdziwą przygodę!

Abarth 595 to samochód idealny dla osób, które dopiero pragną rozpocząć przygodę ze Skorpionem i przekonać się, jak wielu emocji dotychczas nie zaznali. Cały szereg innowacji, lekka budowa nadwozia, nowe technologie oraz skupienie na detalu – wszystko to składa się na włoski styl nie do podrobienia. Jazda 595 gwarantuje Frajdę przed duże „F”: silnik 1.4 Turbo T-Jet o mocy 145 KM zapewnia świetne prowadzenie, natomiast tryb sportowy w standardzie to gwarancja poruszania się po drogach w sposób jak dotąd nieosiągalny: jak na prawdziwym torze wyścigowym. Maksymalna prędkość 210 km/h oraz setka w niecałe 8 sekund zapewniają sportowe wrażenia w każdych warunkach. Wnętrze, dopieszczone w najmniejszym szczególe, tylko je potęguje: obszyta skórą wielofunkcyjna kierownica, chromowane wykończenie, sportowo wyprofilowane fotele i kokpit w pełni nawiązujący do legendy, jaką jest włoska marka. Jak zachęcają twórcy modelu, czas się zabawić – ale na poważnie. Tak, by poczuć prawdziwego ducha rywalizacji.

 

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Samochody elektryczne coraz częściej pojawiają się na polskich drogach. Jako napęd posiadają jeden lub więcej silników elektrycznych. Jakie są zalety takich samochodów? Koszt eksploatacji jest stosunkowo niski w porównaniu do aut zasilanych paliwem. Silniki elektryczne nie mają obiegu oleju, ani układu chłodzącego, zwykle chłodzone są powietrzem, nie mają rozrządu, rozrusznika, skrzyni biegów i wielu podzespołów, […]

Komentarzy: 0 skomentuj »