Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Praca w salonie BMW

Meganews

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, aby zmienić pracę na taką, która nie będzie dla Ciebie smutną koniecznością, ale powodem do dumy? Zajęciu, które będzie jednocześnie pomagało rozwijać Twoje pasje i dawało Ci codzienną porcję satysfakcji?

Jeżeli uważasz, że praca marzeń nie istnieje, to jesteś w wielkim błędzie, z którego zamierzamy Cię wyprowadzić. BMW to producent samochodów marki premium, u którego pracę doceni każdy miłośnik motoryzacji. Jeśli odkąd tylko sięgasz pamięcią kochałeś samochody, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie: https://www.praca-dealerbmw.pl/

Zróżnicowane stanowiska, wiele możliwości

Stanowiska, na które aktualnie poszukujemy pracowników, związane są przede wszystkim ze sprzedażą, ale nie tylko. Zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty, która dotyczy także pracy w działach serwisu oraz zarządzania. Nieustannie się rozwijamy, a co za tym idzie – mamy do zaproponowania coraz więcej stanowisk na terenie wielu polskich miast. Wśród nich na pewno znajdzie się odpowiednia również dla Ciebie praca. BMW spełnia marzenia – z pewnością może spełnić również Twoje.

Kogo poszukujemy?

Niewątpliwie zastanawiasz się, jakie kryteria powinieneś spełniać, abyś stał się idealnym kandydatem na oferowane przez nas stanowiska. Wystarczy, że kochasz motoryzację, szybko się uczysz i jesteś pełen zapału do działania. Nie wymagamy doświadczenia, ale zależy nam na znalezieniu osób, które dobrze wiedzą, czego chcą od życia, mają jasno sprecyzowane cele i uparcie do nich dążą. Szukamy ludzi młodych, ambitnych, sumiennych, którzy umieją pracować w grupie, ale również są samodzielni. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, która lubi innych ludzi i umie się z nimi dogadać, z pewnością doskonale sprawdzisz się na jednym ze stanowisk związanych ze sprzedażą. Dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych na poziomie komunikatywnym, a także doświadczenie na podobnym stanowisku, jednak nie jest to warunek. Ważne, abyś odznaczał się wysoką kulturą osobistą i chciał pracować na wspólny sukces całej marki.

Co może zapewnić Ci praca w naszym salonie?

Przede wszystkim satysfakcję płynącą z wykonywania obowiązków związanych z Twoją pasją. Ponadto oferujemy możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych i rozwijających szkoleniach, a także świetne zarobki, o których do tej pory nawet nie marzyłeś. Dbamy o naszych pracowników i pragniemy spełniać ich wszelkie oczekiwania. Już teraz czekamy na Twoją aplikację i mamy nadzieję, że wkrótce dołączysz do naszego zespołu.

Źródło: https://www.praca-dealerbmw.pl/

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Samochody elektryczne coraz częściej pojawiają się na polskich drogach. Jako napęd posiadają jeden lub więcej silników elektrycznych. Jakie są zalety takich samochodów? Koszt eksploatacji jest stosunkowo niski w porównaniu do aut zasilanych paliwem. Silniki elektryczne nie mają obiegu oleju, ani układu chłodzącego, zwykle chłodzone są powietrzem, nie mają rozrządu, rozrusznika, skrzyni biegów i wielu podzespołów, […]

Komentarzy: 0 skomentuj »