Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Porsche, Microsoft i ACO ogłaszają wirtualny wyścig Le Mans

Meganews

Równolegle do właściwego, 24-godzinnego wyścigu Le Mans między 17 a 18 czerwca, topowi gamerzy będą współzawodniczyć w finałowym wyścigu “Forza Racing Championship Season 3: The Porsche Cup”.
Przez 24 godziny komputerowy wyścig będzie rozgrywany w kilku etapach kwalifikacyjnych, a w serii finałowej gracze będą się ścigać wirtualnymi Porsche 919 Hybrid. Całość napędzi gra Forza Motorsport 6 na konsolach Xbox One. Poza nagrodą pieniężną, najlepszy eSportowiec dostąpi nie lada zaszczytu – stanie na podium ramię w ramię ze zwycięzcą “analogowego” wyścigu.

 

Więcej informacji, jak również formularz zgłoszeniowy, dostępny jest na https://forzarc.gfinity.net. Kwalifikacje trwają do 28 maja.

 

Relacja online z wyścigu będzie dostępna na następujących platformach:

 

Beam (http://www.beam.pro/ForzaMotorsport )

Twitch (http://www.twitch.tv/ForzaMotorsport )

YouTube (http://www.youtube.com/Turn10Studios )

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Samochody elektryczne mają szereg zalet – są zeroemisyjne, zapewniają dobre przyspieszenie, a do tego znacznie obniżają koszty eksploatacji. Niestety, mają również kilka ograniczeń, z których główne dotyczy czasu ich ładowania. Ile tak właściwie zajmuje uzupełnianie zapasów energii w bateriach samochodu elektrycznego? W tym materiale znajdziecie odpowiedź na to pytanie. Technologia elektrycznego napędu funkcjonuje w świadomości […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Arteon to chyba jedyny model w gamie Volkswagena, który przyciąga wzrok przypadkowych przechodniów. Wszystko dzięki oryginalnej i dynamicznej stylistyce nadwozia. Można powiedzieć, że Arteon wygląda luksusowo, a nawet awangardowo, ale zaraz, zaraz… czy „samochód dla ludu” może być awangardowy? Piękny, agresywny grill z przodu, szyby bez ramek, opadająca linia nadwozia, tył przypominający sportowe coupe – […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Samochód autonomiczny posiada rozproszony „mózg” w postaci czujników, kamer, wspierany przez GPS oraz system satelitarny. Ale zebrane dane to tylko początek procesu, który ma doprowadzić pojazd do bezpiecznego poruszania się po drodze. Potrzebny jest układ decyzyjny, który zastąpi kierowcę.

Komentarzy: 0 skomentuj »