Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Porsche 911 – czas na zmiany

Meganews

Porsche 911 nowej generacji to wciąż nowość rynkowa, mimo to zarząd niemieckiej firmy zdecydował, że autu przydałaby się kuracja odświeżająca.
Kilka zakamuflowanych egzemplarzy 911 po liftingu zostało przyłapanych podczas testów w zimowych warunkach na europejskich drogach. Można się domyślać, że zmiany obejmą głównie przednią część nadwozia, gdzie znajdzie się zmodyfikowany zderzak z większymi wlotami powietrza oraz zestaw nowych świateł do jazdy dziennej. Tył zostanie zdominowany przez inaczej wyprofilowany zderzak oraz zmienione lampy.

 

Lifting obejmie nie tylko wersję Coupe, ale również Cabriolet i Turbo. Nowe Porsche 911 zadebiutuje jeszcze w tym roku.

 

Zdjęcia z testów

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Skąd pochodzi prąd, zasilający silniki samochodu z napędem elektrycznym? Najprostsza odpowiedź brzmi – z akumulatora. W ogromnej większości przypadków jest to prawda, aczkolwiek zazwyczaj niecała. Układy zasilania i napędu aut z silnikami elektrycznymi są zwykle bardziej skomplikowane, ale dzięki temu bardziej funkcjonalne.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Od dłuższego czasu długoterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów bije rekordy popularności – zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Stanach Zjednoczonych. Wzrost zainteresowania wynajmem można zaobserwować również w Polsce. Rozwijająca się oferta wypożyczalni aut to nie tylko atrakcyjna okazja dla osób chcących wynająć samochód krótkoterminowo, ale także dla klientów poszukujących pojazdu na własność.

Komentarzy: 0 skomentuj »