Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Planujesz zakup samochodu w leasingu? Istnieje lepsze rozwiązanie – SmartPlan

Meganews

Od kilku lat, najpopularniejszą formą zakupu nowego samochodu przez przedsiębiorców jest leasing. Jest to korzystna podatkowo opcja nabycia swoich czterech kółek, dla każdego kto prowadzi swoją działalność gospodarczą. Jednak czy tradycyjny leasing prócz pomocy finansowej przynosi jakieś korzyści?

Na rynku samochodów, znajdują się jednak lepsze rozwiązania. Takowe oferuje nam jeden z liderów rynku motoryzacyjnego w Polsce i na świecie, czyli Toyota. Ma ona w swojej ofercie tzw. SmartPlan, który daje o wiele więcej korzyści niż zwykłe rozwiązanie leasingowe.

 

Jeśli zdecydujesz się na to nowoczesne rozwiązanie, prócz niskiej miesięcznej raty, dostaniesz także preferencyjne oprocentowanie i całodobową opiekę centrum technicznego. Możesz również poszerzyć swój SmartPlan do wersji „Comfort”, a wtedy uzyskasz dodatkowo:

SmartPlan

  • Pełne ubezpieczenie wliczone w ratę,
  • Kompleksową obsługę serwisową, czyli przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz wymianę części eksploatacyjnych,
  • Samochód zastępczy (w razie problemów z Twoim autem),
  • Dodatkowy komplet opon, które wymienisz i przechowasz w serwisie bez opłat.

Jak widać, SmartPlan to bardzo korzystne rozwiązanie, a dodatkowo możesz jeszcze wynegocjować warunki z dilerem, w zależności od wykorzystania auta w Twojej firmie. Nie masz także obowiązku wykupu pojazdu po zakończeniu finansowania. Nie ma lepszego rozwiązania niż właśnie to. Dodatkowo nie martwisz się sprzedażą samochodu, jeśli nie chcesz już jeździć tym autem. Po wygaśnięciu umowy, wystarczy że zwrócisz auto i wybierzesz sobie nowe.

Ciągłe kupowanie nowego samochodu za gotówkę jest ogromnym obciążeniem dla budżetu firmy. Jednak nikomu nie trzeba tłumaczyć jak miło jeździ się nowym samochodem, jeszcze z fabrycznym zapachem. Dzięki rozwiązaniu SmartPlan, takie marzenia to nie mrzonki a tania rzeczywistość. Tylko tutaj opłacasz utratę wartości samochodu w trakcie obowiązywania umowy a nie pełną jego wartość, a to zasadnicza różnica. Jeśli nie chcesz przepłacać, wybór może być tylko jeden.

źródło: toyotabusiness.pl

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Pod maską sportowego samochodu, zwracającego uwagę sylwetką klina, pracował innowacyjny, zwarty silnik z tłokiem obrotowym. Tak na początku lata 1978 roku wystartowała do wyjątkowego i bardzo długo, bo do dzisiaj trwającego sukcesu rynkowego, Mazda RX-7. To naprawdę nadzwyczajne zdarzenie w historii motoryzacji. Przez ponad 40 lat zostało sprzedanych prawie pół miliona pojazdów pierwszej generacji. Również […]

Komentarzy: 0 skomentuj »