Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Otwarcie specjalistycznego centrum Brakestock w Warszawie

Meganews

Od kilku lat prawie każdy z nas robi zakupy w internetowej rzeczywistości. W sieci możemy kupić wszystko, bez wychodzenia z domu porównamy oferty i dokonamy trafnego wyboru. W przypadku skomplikowanych produktów klienci obawiali się błędnego zakupu, a co za tym idzie kłopotów z ewentualnym jego zwrotem do sprzedawcy. To już przeszłość. Rosnące wymagania rynku zaowocowały pojawieniem się coraz większej liczby specjalistycznych centrów – miejsc gdzie nie tylko kupimy interesujący nas towar, ale przede wszystkim otrzymamy fachową pomoc i doradztwo.

 

Na rynku części zamiennych istnieje nisza – komponenty układu hamulcowego. Coraz większa dostępność tarcz, klocków hamulcowych i innych podzespołów skłaniają kierowców do samodzielnych zakupów. Zmotoryzowani nie ufają już tak mocno warsztatom, często oferującym niewłaściwe i kosztowne części. Bez wątpienia pojawienie się specjalistycznego sklepu nie jest częstym zjawiskiem. Tym bardziej nie możemy pominąć takiego wydarzenia. Jakiś czas temu w Warszawie rozpoczął działalność specjalistyczny sklep Brakestock. Jednakże sami założyciele preferują określenie centrum – bowiem sklep to dla większości z nas jedynie miejsce sprzedaży towaru. Brakestock to przede wszystkim miejsce z jasno określoną misją – udzielanie kierowcom wszechstronnej pomocy i rzeczowych odpowiedzi dotyczących układu hamulcowego. „Stawiamy przed sobą cel, przede wszystkim satysfakcję klienta, a nie komercyjną korzyść” – wedle tej zasady funkcjonuje firma.

Dla własnej wygody pozostańmy jednak przy określeniu sklep. WWW.BRAKESTOCK.PL to więcej niż rzeczowe źródło informacji dla kierowców o dowolnym poziomie wiedzy motoryzacyjnej. Na stronie internetowej znajdziemy wyczerpujące opisy poszczególnych towarów wraz z ich charakterystyką. Według nas najciekawsza jest zakładka LABORATORIUM, to tam prezentowane są praktyczne zagadnienia dotyczące układów hamulcowych.

Firma Brakestock jest oficjalnym dystrybutorem takich światowych marek jak Power Stop (USA), EBC Brakes (UK), Power Friction (USA), Carlson (USA) i dysponuje oczywiście potężnym magazynem. Co więcej, Brakestock planuje stworzyć sieć dilerów części produkcji amerykańskiej w Polsce i UE.

Skupmy się na najważniejszym – doświadczeniu firmy w tematyce układów hamulcowych. 10 lat pracy z komponentami układów hamulcowych, w tym przeszło 8 lat obsługi hurtowych dostaw pozwoliło firmie nauczyć się bardzo wiele, zarówno od europejskich, jak i amerykańskich producentów. Do Brakestock dzwonią nawet mechanicy z pytaniami dotyczącymi serwisu, a także wyboru odpowiednich tarcz i klocków hamulcowych.

Sklep internetowy Brakestock.pl proponuje nie tylko tarcze i klocki hamulcowe budżetowe oraz najwyższej jakości, dostaniemy tutaj także zestawy naprawcze zacisków. Oddzielny rozdziałem jest oferta tuningowa, pozwalająca miłośnikom sportowej jazdy otrzymać fachową konsultację oraz podnieść wydajność hamulców – to ulubiony temat pracowników. Brakestock to szeroka oferta podzespołów do ulicznej jazdy i wyczynowej eksploatacji.

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Ford Fiesta 2012 i Ford Fiesta 2013 to jedne z najpopularniejszych aut osobowych w Polsce. Nic dziwnego – zarówno stylistyka, jak i parametry oraz wyposażenie aut czynią z nich naprawdę komfortowego towarzysza podróży. Czym powinniśmy się sugerować, wybierając właściwą dla nas wersję Forda Fiesty? Warto popatrzeć na typowe cechy tego auta i ocenić na czym […]

Komentarzy: 0 skomentuj »