Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Opony do pojazdów rolniczych

Meganews

Szukasz opon, które sprawdzą się w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach? A może zależy ci na ponadprzeciętnej jakości wykonania i trwałości gwarantowanej na długie lata? Mamy to, czego szukasz.

Poznaj opony rolnicze Continental, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością i są w stanie znieść najcięższe warunki. Niestraszne są im kilometry nierównych, błotnistych duktów, czy hektary zaoranych pól. Dzięki unikalnej budowie bez problemów radzą sobie także na równych nawierzchniach.

 

Jakość budująca zaufanie

Opony rolnicze Continental (https://www.continental-opony.pl/specialty) cierpliwie, z uporem i spokojem godnym prawdziwego rolnika radzą sobie z wszelkimi przeciwnościami natury w każdych warunkach. Dzięki zastosowaniu unikalnych technologii oraz użyciu najwyższej jakości materiałów opony absorbują wszelkie nierówności, rozkładając je równomiernie na całej powierzchni bieżnika. Duża elastyczność karkasu sprawia, że opona jest wysoce odporna na uszkodzenia. Innowacyjna struktura opony Continental pozwala na pochłanianie energii uderzenia bez ryzyka uszkodzenia opony. Po starciu z przeszkodą opona nie ulega odkształceniu, lecz natychmiast wraca do swojego pierwotnego kształtu i jest gotowa do kolejnych wyzwań. Dzięki redukcji spłaszczeń bieżnika nie musisz się już martwić nierównomierną pracą opony po dłuższym postoju i możesz cieszyć się wysokim komfortem pracy.

 

Szanujemy ciężką pracę rolników

Opracowując nowe opony rolnicze zawsze staramy się podejść z szacunkiem do pracy wykonywanej przez rolników, którzy dają z siebie wszystko aby ich trud przyniósł owoce w postaci dobrych zbiorów. Upór, poświęcenie, determinacja, przywiązanie do swojej ziemi – to tylko niektóre z cech, które determinują dobrego rolnika. Są one dla nas inspiracją w tworzeniu opon, które z dumą możemy zaoferować naszym klientom, mając pewność, że dzięki wysokiej jakości będą im służyły w codziennej pracy przez wiele lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu rozumiemy potrzeby rolników i możemy spełniać ich wymagania, oferując im opony, które są wydajne, mniej szkodliwe dla upraw i zapewniają wygodniejszą pracę – pracę, którą darzymy szczególnym szacunkiem.

 

Dlaczego opony rolnicze Continental?

W rolnictwie nie ma miejsca na kompromisy i tylko sprzęt najwyższej jakości pomoże zebrać obfite plony. Dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu, dbałości o najwyższą jakość naszych produktów oraz stale rozwijanym technologiom, opony rolnicze Continental są wybierane przez klientów na całym świecie i codziennie wykonują ciężką pracę, towarzysząc rolnikom w każdych warunkach. Wybierz opony rolnicze marki Continental, której zaufały miliony użytkowników.

źródło: Opony Continental

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Sportowa jazda w codziennych warunkach? Z Abarthem to możliwe! Nowe modele 595 zachwycają rozwiązaniami, które w prostej linii nawiązują do rajdowej przeszłości Skorpiona. Teraz każdy może poczuć za kółkiem więcej doznań – wystarczy tylko dać się nieco ponieść.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, aby zmienić pracę na taką, która nie będzie dla Ciebie smutną koniecznością, ale powodem do dumy? Zajęciu, które będzie jednocześnie pomagało rozwijać Twoje pasje i dawało Ci codzienną porcję satysfakcji?

Komentarzy: 0 skomentuj »

Jesteś kierowcą i co roku kupujesz ubezpieczenie OC na samochód. Czym kierujesz się w wyborze polisy dla siebie? Na pewno bierzesz pod uwagę cenę. Jednak pieniądze to nie wszystko, bo liczy się przede wszystkim komfort i poczucie bezpieczeństwa. Aby je sobie zapewnić musisz wybrać świadomie i dokładnie poznać TU, któremu powierzasz swój spokój i domowe […]

Komentarzy: 0 skomentuj »