Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Nowe Porsche Boxster Spyder w akcji

Meganews

Porsche opublikowało film promujący najnowszy model Boxster Spyder, na którym auto „chwali się” swoimi umiejętnościami.

Niemiecka firma wybrała dobry moment na wprowadzenie na rynek nowej wersji Boxstera. Z każdą kolejną dobą dzień jest dłuższy, średnia temperatura powietrza wzrasta, a zza chmur często wychodzi słońce. Takie warunki sprzyjają jeździe samochodem bez dachu, a właśnie taką konstrukcją wyróżnia się odmiana Spyder. Jak przystało na prawdziwego roadstera, Boxster Spyder dostarcza też sportowe wrażenia z jazdy. W sprawnym pokonywaniu zakrętów pomaga obniżone o 20 mm zawieszenie i bezpośredni układ kierowniczy. Prowadzący doceni również hamulce przejęte z modelu 911 Carrera oraz 6-cylindrowy, umieszczony centralnie silnik o pojemności 3,8 litra i mocy 375 KM, który rozpędza auto od 0 do 100 km/h w 4,5 sekundy i pozwala pędzić z maksymalną prędkością 290 km/h.

Porsche Boxster Spyder zadebiutowało podczas tegorocznego salonu samochodowego w Nowym Jorku. Jego wizytówką są dwa wybrzuszenia za fotelami – to hołd dla modelu 718 Spyder z lat 60. Charakterystyczną sylwetkę podkreślają przetłoczenia wlotów powietrza po bokach karoserii, natomiast przedni i tylny pas pochodzą z rasowego coupe Porsche Cayman GT4.

Samochód będzie kosztował w USA około 82 00 dolarów.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Dwa zbliżone rozmiarami, ale jakże różne charakterem, odmłodzone modele Subaru trafiły do sieci sprzedaży w Polsce przed końcem roku. Utytułowana i bardzo dobrze znana Impreza to siostra znacznie młodszego, ambitnego modelu XV, który aspiruje do walki w coraz bardziej tłocznym segmencie crossoverów.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Z powodu długiej i intensywnej, a czasami także nieprawidłowej eksploatacji łożyska mogą ulegać licznym uszkodzeniom takim jak blokowanie, rysy, złuszczenia, korozja, rdza czy ślady wytarcia. Jest ich bardzo wiele. Szczegółowej odpowiedzi udzielą nam specjaliści ze sklepu Akcesoria.cnc.info.pl

Komentarzy: 0 skomentuj »

Zima to okres szczególny – zarówno dla nas jak i dla aut, którymi poruszamy się na co dzień. Jak doskonale wiemy, aby możliwe było bezproblemowe poruszanie się nimi w sezonie charakteryzującym się niskimi temperaturami oraz okresowymi opadami deszczu i śniegu, niezbędna jest wymiana opon.

Komentarzy: 0 skomentuj »