Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Nowa Skoda Superb – pierwsze szkice

Meganews

Skoda opublikowała pierwsze szkice nowej limuzyny Superb, której oficjalna premiera odbędzie się w połowie lutego 2015 roku w Pradze.
Nowy model nawiązuje stylizacyjnie do konceptu VisionC i ma za zadanie przyciągnąć do marki nowych klientów, szukających samochodu klasy średniej.

 

Ze swoim emocjonującym wyglądem zewnętrznym, nowy model stojący na szczycie gamy Skody przybrał jeszcze bardziej imponującą posturę, tworzącą mocny wizualny efekt. Jego wygląd jest wyrazistszy i muskularny, a jednocześnie bardziej wypełniony emocjami. Zamysł tego pewnego siebie, przykuwającego uwagę designu przenosi się także na projekt wnętrza.

 

Nowa Skoda Superb zostanie również pokazana na targach samochodowych w Genewie, co nastąpi w marcu. Wprowadzenie modelu na rynek planowane jest na połowę roku 2015.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Układ chłodzenia w samochodzie jest niezwykle ważny. Jeśli ulegnie awarii możne prowadzić do bardzo poważnych uszkodzeń silnika lub generalnego remontu naszego samochodu. Z czego się składa? Termostat, pompa wodna, chłodnica i nagrzewnica to podstawowe elementy tego układu. Ale co jeśli ten najważniejszy – termostat – ulegnie awarii? Jak zatem rozpoznać awarię termostatu i co można […]

Komentarzy: 0 skomentuj »