Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Nowa Skoda Superb – pierwsze szkice

Meganews

Skoda opublikowała pierwsze szkice nowej limuzyny Superb, której oficjalna premiera odbędzie się w połowie lutego 2015 roku w Pradze.
Nowy model nawiązuje stylizacyjnie do konceptu VisionC i ma za zadanie przyciągnąć do marki nowych klientów, szukających samochodu klasy średniej.

 

Ze swoim emocjonującym wyglądem zewnętrznym, nowy model stojący na szczycie gamy Skody przybrał jeszcze bardziej imponującą posturę, tworzącą mocny wizualny efekt. Jego wygląd jest wyrazistszy i muskularny, a jednocześnie bardziej wypełniony emocjami. Zamysł tego pewnego siebie, przykuwającego uwagę designu przenosi się także na projekt wnętrza.

 

Nowa Skoda Superb zostanie również pokazana na targach samochodowych w Genewie, co nastąpi w marcu. Wprowadzenie modelu na rynek planowane jest na połowę roku 2015.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Toyota Land Cruiser to jeden z tych samochodów, które na dobre zrosły się z krajobrazami półkuli południowej. To kultowe połączenie wołu roboczego na bezdroża i auta klasy premium jest jednym z ulubieńców mieszkańców Australii czy Republiki Południowej Afryki, cenionym szczególnie za trwałość i niezawodność. W RPA znana firma tuningowych zapaleńców zbudowała hotrod oparty na klasycznym […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Tag Heuer to szwajcarska marka zegarków, kojarzona od lat z samochodami i sportami motorowymi. Legendarny model Monaco Calibre 11, z kwadratową tarczą, nosił Steve McQueen w kultowym filmie “Le Mans” z roku 1971. Teraz ten elegancki chronometr powraca do kin wraz z najnowszym smart watchem Tag Heuer Connected. Premiera filmu “Kingsman: Złoty Krąg” już w […]

Komentarzy: 0 skomentuj »