Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Nowa Skoda Superb – pierwsze szkice

Meganews

Skoda opublikowała pierwsze szkice nowej limuzyny Superb, której oficjalna premiera odbędzie się w połowie lutego 2015 roku w Pradze.
Nowy model nawiązuje stylizacyjnie do konceptu VisionC i ma za zadanie przyciągnąć do marki nowych klientów, szukających samochodu klasy średniej.

 

Ze swoim emocjonującym wyglądem zewnętrznym, nowy model stojący na szczycie gamy Skody przybrał jeszcze bardziej imponującą posturę, tworzącą mocny wizualny efekt. Jego wygląd jest wyrazistszy i muskularny, a jednocześnie bardziej wypełniony emocjami. Zamysł tego pewnego siebie, przykuwającego uwagę designu przenosi się także na projekt wnętrza.

 

Nowa Skoda Superb zostanie również pokazana na targach samochodowych w Genewie, co nastąpi w marcu. Wprowadzenie modelu na rynek planowane jest na połowę roku 2015.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Praktycznie i bezpiecznie? A może dla odmiany po prostu supermodnie? Okazuje się, że najlepiej wiedzą – jak szykownie wyglądać na skuterze – Włosi. Wystarczy spojrzeć na kultową już scenę z 1953 roku z filmu „Rzymskie wakacje”. Gregory Peck i Audrey Hepburn to jedna z najpiękniejszych filmowych par. On w garniturze i pod krawatem, a ona […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Hyundai oficjalnie zaprezentował całkowicie nowy model KONA, który jesienią tego roku trafi do sprzedaży w Europie. Model KONA, którego światowa premiera odbyła się w Seulu, a europejska w Mediolanie, jest przedstawicielem segmentu B-SUV i charakteryzuje się nowoczesną, progresywną stylistyką, wysokiej jakości wyposażeniem, licznymi opcjami współpracy z elektronicznymi urządzeniami zewnętrznymi oraz rozwiązaniami najnowszej generacji z zakresu […]

Komentarzy: 0 skomentuj »