Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Nowa Skoda Superb – pierwsze szkice

Meganews

Skoda opublikowała pierwsze szkice nowej limuzyny Superb, której oficjalna premiera odbędzie się w połowie lutego 2015 roku w Pradze.
Nowy model nawiązuje stylizacyjnie do konceptu VisionC i ma za zadanie przyciągnąć do marki nowych klientów, szukających samochodu klasy średniej.

 

Ze swoim emocjonującym wyglądem zewnętrznym, nowy model stojący na szczycie gamy Skody przybrał jeszcze bardziej imponującą posturę, tworzącą mocny wizualny efekt. Jego wygląd jest wyrazistszy i muskularny, a jednocześnie bardziej wypełniony emocjami. Zamysł tego pewnego siebie, przykuwającego uwagę designu przenosi się także na projekt wnętrza.

 

Nowa Skoda Superb zostanie również pokazana na targach samochodowych w Genewie, co nastąpi w marcu. Wprowadzenie modelu na rynek planowane jest na połowę roku 2015.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Łożysko to najczęściej wykorzystywany element w maszynach i wszelkiego rodzaju mechanizmach. Jego rodzaje zależą od funkcji do których są przeznaczone, dlatego każde z nich ma inną budowę oraz działanie. Niektóre z łożysk doskonale przenoszą obciążenia promieniowe, aa zaś kolejne łatwo pracują z obciążeniem osiowym. Takich zastosowań można wymieniać wiele, dlatego warto wspomnieć, że właściwy dobór […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Coraz popularniejsze stają się wyjazdy zagraniczne organizowane samodzielnie, bez udziału biura podróży. Tego rodzaju wakacje to niesamowita przygoda, która pozwala na pełną swobodę – nie jesteśmy uzależnieni od innych uczestników wycieczek fakultatywnych czy programu przygotowanego przez organizatora wyjazdu. Wszystko odbywa się, jak chcemy i kiedy chcemy – nie mamy żadnych ograniczeń. Musimy jedynie pamiętać o […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Mówiąc o silnikach doładowanych w odróżnieniu od wolnossących, mamy zwykle na myśli jednostki turbodoładowane. Nie jest to jednak dokładnie to samo – w nowej Toyocie Yaris GRMN zastosowano sprężarkę z napędem mechanicznym. Czym się ona różni od turbosprężarki i jakie ma w stosunku do niej zalety?

Komentarzy: 0 skomentuj »