Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Nowa Skoda Superb – pierwsze szkice

Meganews

Skoda opublikowała pierwsze szkice nowej limuzyny Superb, której oficjalna premiera odbędzie się w połowie lutego 2015 roku w Pradze.
Nowy model nawiązuje stylizacyjnie do konceptu VisionC i ma za zadanie przyciągnąć do marki nowych klientów, szukających samochodu klasy średniej.

 

Ze swoim emocjonującym wyglądem zewnętrznym, nowy model stojący na szczycie gamy Skody przybrał jeszcze bardziej imponującą posturę, tworzącą mocny wizualny efekt. Jego wygląd jest wyrazistszy i muskularny, a jednocześnie bardziej wypełniony emocjami. Zamysł tego pewnego siebie, przykuwającego uwagę designu przenosi się także na projekt wnętrza.

 

Nowa Skoda Superb zostanie również pokazana na targach samochodowych w Genewie, co nastąpi w marcu. Wprowadzenie modelu na rynek planowane jest na połowę roku 2015.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Na obecnym rynku usług finansowych do dyspozycji  klienta dostępne są różne formy finansowania, które mają na celu pomoc w zaspokojeniu nagłych czy nieprzewidzianych wydatków. To samo tyczy się wydatków firmowych, jeżeli przedsiębiorca potrzebuje gotówki na rozwój firmy czy nowy sprzęt, może liczyć na pożyczkę bankową.

Komentarzy: 0 skomentuj »

dwukrotny zwycięzca rajdu Dakar Hiroshi Masuoka jest także uznanym ekspertem w kwestii eco-drivingu. Jego wizyta w Polsce dała okazję do stworzenia krótkiego filmiku, w którym Hiroshi Masuoka wymienia i demonstruje najważniejsze techniki i zasady ekonomicznej jazdy.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Garaż to miejsce nie tylko do parkowania samochodu, ale także przechowywania rzeczy, na które nie mamy miejsca w domu. Warto przemyśleć jego oświetlenie, aby można było wszystko bez problemu w nim znaleźć.

Komentarzy: 0 skomentuj »