Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Nissan GT-R Nismo w „Zielonym Piekle”

Meganews

Zmodernizowany Nissan GT-R pokonał Północną Pętlę toru Nürburgring w czasie 7 minut i 8,679 sekundy, ustanawiając tym samym rekord okrążenia dla samochodu produkowanego seryjnie.


Wynik ten osiągnął Michael Krumm, kierowca wyścigowy i testowy Nissana. „Wynik próby na Nürburgringu jest fantastyczny. Samochód prowadzi się bardzo pewnie, a przy tym dostarcza mnóstwo radości z jazdy. Nissan GT-R Nismo jest źródłem pasjonujących doświadczeń i satysfakcji, i oczywiście jest bardzo, bardzo szybki”, powiedział Krumm.

 

Testowany Nissan GT-R Nismo został wyposażony w elementy przeznaczone do jazdy torowej, natomiast inżynierowie japońskiej firmy wprowadzili dodatkowe modyfikacje aerodynamiczne, obniżyli masę własną auta i odpowiednio przekonstruowali zawieszenie.

 

Zmodernizowany Nissan GT-R będzie dostępny w Japonii w grudniu tego roku, a na początku 2014 roku także w USA i Europie. Sprzedaż GT-R Nismo rozpocznie się w lutym w Japonii, a nieco później w Europie i USA.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Dwa zbliżone rozmiarami, ale jakże różne charakterem, odmłodzone modele Subaru trafiły do sieci sprzedaży w Polsce przed końcem roku. Utytułowana i bardzo dobrze znana Impreza to siostra znacznie młodszego, ambitnego modelu XV, który aspiruje do walki w coraz bardziej tłocznym segmencie crossoverów.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Z powodu długiej i intensywnej, a czasami także nieprawidłowej eksploatacji łożyska mogą ulegać licznym uszkodzeniom takim jak blokowanie, rysy, złuszczenia, korozja, rdza czy ślady wytarcia. Jest ich bardzo wiele. Szczegółowej odpowiedzi udzielą nam specjaliści ze sklepu Akcesoria.cnc.info.pl

Komentarzy: 0 skomentuj »

Zima to okres szczególny – zarówno dla nas jak i dla aut, którymi poruszamy się na co dzień. Jak doskonale wiemy, aby możliwe było bezproblemowe poruszanie się nimi w sezonie charakteryzującym się niskimi temperaturami oraz okresowymi opadami deszczu i śniegu, niezbędna jest wymiana opon.

Komentarzy: 0 skomentuj »