Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Nissan 370Z Nismo w nowej odsłonie

Meganews

Nissan prezentuje gruntownie zmodernizowany model 370Z Nismo, oferujący liczne udoskonalenia stylistyczne i techniczne.


Uwagę zwraca odświeżone nadwozie auta. Przedni zderzak został całkowicie przeprojektowany – zastosowano w nim większą atrapę chłodnicy, dodatkowe wloty powietrza przed przednimi nadkolami oraz nowe światła do jazdy dziennej w technologii LED. Z kolei w tylnej części samochodu przeprojektowano zderzak oraz spojler.

 

Pozostałe modyfikacje obejmują czarne obwódki przednich reflektorów, stosowaną wyłącznie w modelach Nismo czerwoną listwę u podstawy zderzaka, zaprojektowane na nowo nakładki progów bocznych oraz specjalny znaczek Nismo na obudowie bocznych lusterek.  Zmodernizowany 370Z Nismo jest wyposażony w 19‑calowe, czarno-srebrne aluminiowe felgi Rays o nowym wzorze.

 

370Z Nismo jest napędzany 344‑konnym, sześciocylindrowym silnikiem o pojemności 3,7 litra. Auto osiąga 100 km/h po 5,2 sekundy. Nowy model jest dostępny wyłącznie w wersji coupé z ręczną, sześciobiegową skrzynią biegów.

 

W ramach modernizacji wprowadzonych dla roku modelowego 2015, zastosowano w nim również liczne usprawnienia układu zawieszenia. Komfort jazdy uległ poprawie dzięki zmienionej charakterystyce pracy tylnych sprężyn i amortyzatorów. Grubsza wykładzina wnętrza oraz specjalna wyściółka tylnych nadkoli dodatkowo obniżają poziom odczuwanego w kabinie hałasu.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Skąd pochodzi prąd, zasilający silniki samochodu z napędem elektrycznym? Najprostsza odpowiedź brzmi – z akumulatora. W ogromnej większości przypadków jest to prawda, aczkolwiek zazwyczaj niecała. Układy zasilania i napędu aut z silnikami elektrycznymi są zwykle bardziej skomplikowane, ale dzięki temu bardziej funkcjonalne.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Od dłuższego czasu długoterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów bije rekordy popularności – zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Stanach Zjednoczonych. Wzrost zainteresowania wynajmem można zaobserwować również w Polsce. Rozwijająca się oferta wypożyczalni aut to nie tylko atrakcyjna okazja dla osób chcących wynająć samochód krótkoterminowo, ale także dla klientów poszukujących pojazdu na własność.

Komentarzy: 0 skomentuj »