Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Nissan 370Z Nismo w nowej odsłonie

Meganews

Nissan prezentuje gruntownie zmodernizowany model 370Z Nismo, oferujący liczne udoskonalenia stylistyczne i techniczne.


Uwagę zwraca odświeżone nadwozie auta. Przedni zderzak został całkowicie przeprojektowany – zastosowano w nim większą atrapę chłodnicy, dodatkowe wloty powietrza przed przednimi nadkolami oraz nowe światła do jazdy dziennej w technologii LED. Z kolei w tylnej części samochodu przeprojektowano zderzak oraz spojler.

 

Pozostałe modyfikacje obejmują czarne obwódki przednich reflektorów, stosowaną wyłącznie w modelach Nismo czerwoną listwę u podstawy zderzaka, zaprojektowane na nowo nakładki progów bocznych oraz specjalny znaczek Nismo na obudowie bocznych lusterek.  Zmodernizowany 370Z Nismo jest wyposażony w 19‑calowe, czarno-srebrne aluminiowe felgi Rays o nowym wzorze.

 

370Z Nismo jest napędzany 344‑konnym, sześciocylindrowym silnikiem o pojemności 3,7 litra. Auto osiąga 100 km/h po 5,2 sekundy. Nowy model jest dostępny wyłącznie w wersji coupé z ręczną, sześciobiegową skrzynią biegów.

 

W ramach modernizacji wprowadzonych dla roku modelowego 2015, zastosowano w nim również liczne usprawnienia układu zawieszenia. Komfort jazdy uległ poprawie dzięki zmienionej charakterystyce pracy tylnych sprężyn i amortyzatorów. Grubsza wykładzina wnętrza oraz specjalna wyściółka tylnych nadkoli dodatkowo obniżają poziom odczuwanego w kabinie hałasu.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

W jakiej kondycji jest polska motoryzacja i czy w ogóle jeszcze istnieje? Wbrew dosyć powszechnym, pesymistycznym opiniom – ma się całkiem nieźle. O inwestycjach, poczynionych w ostatnich latach można napisać książkę. Prężnie działają fabryki samochodów Fiata, Opla i Volkswagena. Za dwa lata ruszy produkcja silników w nowej fabryce Mercedesa. Rok wcześniej w fabryce Toyoty w […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Wiele osób mieszkających w dużym mieście nie decyduje się na posiadanie samochodu. Wygodna  komunikacja miejska umożliwia przemieszczanie się po centrum bez większego problemu, a do tego omija nas męczące stanie w korkach oraz wszystkie wydatki związane z posiadaniem własnego auta. Jednak od czasu do czasu, samochód jest niezastąpionym środkiem transportu. Wyjazd służbowy, wakacje czy przeprowadzka […]

Komentarzy: 0 skomentuj »