Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Miesięcznik Moto Tabu w Apple iTunes oraz Google Play

Meganews

Pierwsze wydanie bezpłatnego cyfrowego magazynu na urządzenia mobilne „Moto Tabu” pojawiło się w kioskach Apple oraz Google Play.

 


Aplikacja magazynu pozwala na bezpłatną subskrypcję kolejnych wydań. Samochody na papierze umierają, bo do życia potrzebują ruchu – dlatego przyszłość motoryzacyjnej publicystyki widzimy w urządzeniach mobilnych. „Moto Tabu” to ruch, dźwięk, multimedia i refleksja.

 

Redakcja to grupa doświadczonych dziennikarzy motoryzacyjnych. Pierwsze wydanie pomogli nam stworzyć:

 

Robert Szczerbaniak – redaktor naczelny

Dariusz Grabowski – grafik-wizjoner, właściciel „Tablet Studio”

Katarzyna Frendl – dziennikarka motoryzacyjna, szefowa portalu Motocaina.pl

Maciej Pertyński – dziennikarz, jedyny polski juror konkursu World Car of the Year

Tomasz Szczerbicki – dziennikarz-historyk, autor książek o historii motoryzacji

Jacek Franek – dziennikarz motoryzacyjny, zawsze na czasie, choć pamięta pierwsze Trabanty

Marcin Skrzyński – redaktor naczelny portalu Mototarget.pl

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy czują się na siłach, mają coś ciekawego do zaproponowania i uważają, że odpowiada im formuła pisma. Dlaczego „tabu” w tytule? Uznaliśmy, że jest wiele tematów, które nie płyną z prądem, toną gdzieś w zalewie informacji powielanych w mainstreamowych tytułach. Nie znaczy, że nie są ciekawe, wręcz przeciwnie, są NIEPOPRAWNIE CIEKAWE. Nie jesteśmy poprawni. Mamy nadzieję, że pomożecie nam tworzyć „Moto Tabu” – magazyn, który chce wyprzedzać.

 

Moto Tabu magazyn na iPady w iTunes Store:

Moto Tabu w AppStore

 

 

 

Moto Tabu magazyn na tablety z Androidem w Google Play Store:

 

Moto Tabu w GooglePlay

 

 

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

W jakiej kondycji jest polska motoryzacja i czy w ogóle jeszcze istnieje? Wbrew dosyć powszechnym, pesymistycznym opiniom – ma się całkiem nieźle. O inwestycjach, poczynionych w ostatnich latach można napisać książkę. Prężnie działają fabryki samochodów Fiata, Opla i Volkswagena. Za dwa lata ruszy produkcja silników w nowej fabryce Mercedesa. Rok wcześniej w fabryce Toyoty w […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Wiele osób mieszkających w dużym mieście nie decyduje się na posiadanie samochodu. Wygodna  komunikacja miejska umożliwia przemieszczanie się po centrum bez większego problemu, a do tego omija nas męczące stanie w korkach oraz wszystkie wydatki związane z posiadaniem własnego auta. Jednak od czasu do czasu, samochód jest niezastąpionym środkiem transportu. Wyjazd służbowy, wakacje czy przeprowadzka […]

Komentarzy: 0 skomentuj »