Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Lamborghini na Salone Auto e Moto dEpoca 2016

Meganews

Lamborghini świętuje pięćdziesiątą rocznicę stworzenia modelu Miura, biorąc udział w wystawie klasycznych samochodów i motocykli w Padwie we Włoszech.
Na wystawie znalazła się Miura SV z numerem nadwozia 5030. Samochód jest obecnie w fazie renowacji, oczekując m.in. na wykończenie wnętrza. Obok niego ustawiono Miurę z numerem nadwozia 4846, która została po raz pierwszy pokazana podczas salonu Geneva Motor Show w 1971 roku. Jest to pierwszy egzemplarz odrestaurowany przez PoloStorico – specjalistyczny oddział Lamborghini zajmujący się przywracaniem modeli tej marki do oryginalnego stanu. W tym roku, odnowiony model zdobył wiele ważnych wyróżnień, w tym „Cartier Style et Luxe Concours d’Elegance” podczas festiwalu Goodwood Festival of Speed 2016 oraz „Trofeo BMW Group Italia” przyznane na Concorso d’Eleganza at Villa d’Este.

Z okazji wystawy w Padwie, Lamborghini Museum z miejscowości Sant’Agata Bolognese udostępniło również dwa wyjątkowe modele. Pierwszy to koncept Gallardo S z 2005 roku, wyróżniający się wyjątkowym designem wnętrza oraz brakiem przedniej szyby, którą zastąpiły wąskie spoilery kierujące strumień powietrza opływającego nadwozie ponad głowami kierowcy i pasażera.

Drugim modelem jest Huracán Super Trofeo – samochód wyścigowy biorący udział w serii Lamborghini Blancpain Super Trofeo.

Wystawa Salone Auto e Moto d’Epoca 2016 trwa od 20 do 23 października.

Zapisz

Zapisz

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Na obecnym rynku usług finansowych do dyspozycji  klienta dostępne są różne formy finansowania, które mają na celu pomoc w zaspokojeniu nagłych czy nieprzewidzianych wydatków. To samo tyczy się wydatków firmowych, jeżeli przedsiębiorca potrzebuje gotówki na rozwój firmy czy nowy sprzęt, może liczyć na pożyczkę bankową.

Komentarzy: 0 skomentuj »

dwukrotny zwycięzca rajdu Dakar Hiroshi Masuoka jest także uznanym ekspertem w kwestii eco-drivingu. Jego wizyta w Polsce dała okazję do stworzenia krótkiego filmiku, w którym Hiroshi Masuoka wymienia i demonstruje najważniejsze techniki i zasady ekonomicznej jazdy.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Garaż to miejsce nie tylko do parkowania samochodu, ale także przechowywania rzeczy, na które nie mamy miejsca w domu. Warto przemyśleć jego oświetlenie, aby można było wszystko bez problemu w nim znaleźć.

Komentarzy: 0 skomentuj »