Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Lamborghini Aventador LP 700-4 Pirelli Edition

Meganews

Lamborghini świętuje udaną współpracę partnerską z firmą Pirelli, prezentując specjalny model Aventador LP 700-4 Pirelli Edition.
Auto oferowane zarówno w wersji coupe, jak i roadster odznacza się dwutonowym wykończeniem nadwozia zaprojektowanym przez Lamborghini Centro Stile.

Klient ma do wyboru dwa pakiety stylizacyjne. Pierwszy pakiet obejmuje czarne wykończenie dachu, słupków, lusterek i pokrywy silnika, natomiast reszta nadwozia może zostać pokryta jednym z lakierów z edycji specjalnej (Giallo Spica, Rosso Mars, Bianco Isis, Nero Aldebaran, Grigio Liqueo, Grigio Ater).

W drugim pakiecie dostępny jest jeden z czterech przewodnich motywów kolorystycznych (Bianco Canopus, Nero Nemesis, Grigio Adamas, Grigio Titans), z którym kontrastują czarne wykończenia górnych elementów nadwozia.

Aventador Pirelli Edition jest napędzany wolnossącym silnikiem V12 6,5 litra o mocy 700 KM, przenoszącym napęd na tylne koła poprzez siedmiostopniowa, półautomatyczna skrzynię biegów. Roadster przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3 sekundy i rozpędza się maksymalnie do 350 km/h.

Firma nie podała cen modelu specjalnego.

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale: