Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Lamborghini Accademia, czyli pierwsza akademia jazdy Lamborghini

Meganews

Lamborghini zorganizowało dla swoich klientów pierwsze zajęcia z doskonalenia techniki jazdy. Trzydniowa impreza odbyła się pod koniec listopada na torze Dubai Autodrome.

 


Do dyspozycji 20 zaproszonych gości organizatorzy oddali modele Lamborghini Aventador LP 700-4 oraz Lamborghini Huracán LP 610-4. Program szkolenia obejmował sesję teoretyczną oraz zajęcia praktyczne, nadzorowane przez zespół profesjonalnych kierowców z Włoch. Celem spotkania było przekazanie VIP-om podstaw bezpiecznej jazdy w sportowym stylu oraz nauczenie ich panowania nad samochodem wyposażonym w silnik o dużej mocy.

 

„Bliski Wschód to bardzo ważny region dla Lamborghini,” powiedział Christian Mastro, dyrektor Automobili Lamborghini w strefie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. „To trzeci po USA i Chinach największy rynek zbytu naszych modeli. Tutejsi nabywcy są zagorzałymi wielbicielami aut Lamborghini i chętnie wybierają odmiany z silnikami V10 i V12. Osoby te doceniają więc możliwość przetestowania modeli Lamborghini na torze, przy jednoczesnym poznaniu technik sportowej jazdy.”

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Skąd pochodzi prąd, zasilający silniki samochodu z napędem elektrycznym? Najprostsza odpowiedź brzmi – z akumulatora. W ogromnej większości przypadków jest to prawda, aczkolwiek zazwyczaj niecała. Układy zasilania i napędu aut z silnikami elektrycznymi są zwykle bardziej skomplikowane, ale dzięki temu bardziej funkcjonalne.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Od dłuższego czasu długoterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów bije rekordy popularności – zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Stanach Zjednoczonych. Wzrost zainteresowania wynajmem można zaobserwować również w Polsce. Rozwijająca się oferta wypożyczalni aut to nie tylko atrakcyjna okazja dla osób chcących wynająć samochód krótkoterminowo, ale także dla klientów poszukujących pojazdu na własność.

Komentarzy: 0 skomentuj »