Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Lamborghini Accademia, czyli pierwsza akademia jazdy Lamborghini

Meganews

Lamborghini zorganizowało dla swoich klientów pierwsze zajęcia z doskonalenia techniki jazdy. Trzydniowa impreza odbyła się pod koniec listopada na torze Dubai Autodrome.

 


Do dyspozycji 20 zaproszonych gości organizatorzy oddali modele Lamborghini Aventador LP 700-4 oraz Lamborghini Huracán LP 610-4. Program szkolenia obejmował sesję teoretyczną oraz zajęcia praktyczne, nadzorowane przez zespół profesjonalnych kierowców z Włoch. Celem spotkania było przekazanie VIP-om podstaw bezpiecznej jazdy w sportowym stylu oraz nauczenie ich panowania nad samochodem wyposażonym w silnik o dużej mocy.

 

„Bliski Wschód to bardzo ważny region dla Lamborghini,” powiedział Christian Mastro, dyrektor Automobili Lamborghini w strefie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. „To trzeci po USA i Chinach największy rynek zbytu naszych modeli. Tutejsi nabywcy są zagorzałymi wielbicielami aut Lamborghini i chętnie wybierają odmiany z silnikami V10 i V12. Osoby te doceniają więc możliwość przetestowania modeli Lamborghini na torze, przy jednoczesnym poznaniu technik sportowej jazdy.”

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

W jakiej kondycji jest polska motoryzacja i czy w ogóle jeszcze istnieje? Wbrew dosyć powszechnym, pesymistycznym opiniom – ma się całkiem nieźle. O inwestycjach, poczynionych w ostatnich latach można napisać książkę. Prężnie działają fabryki samochodów Fiata, Opla i Volkswagena. Za dwa lata ruszy produkcja silników w nowej fabryce Mercedesa. Rok wcześniej w fabryce Toyoty w […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Wiele osób mieszkających w dużym mieście nie decyduje się na posiadanie samochodu. Wygodna  komunikacja miejska umożliwia przemieszczanie się po centrum bez większego problemu, a do tego omija nas męczące stanie w korkach oraz wszystkie wydatki związane z posiadaniem własnego auta. Jednak od czasu do czasu, samochód jest niezastąpionym środkiem transportu. Wyjazd służbowy, wakacje czy przeprowadzka […]

Komentarzy: 0 skomentuj »