Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Ken Block i ST Suspensions – ekstremalne partnerstwo

Meganews

Co łączy firmę ST suspensions z Kenem Blockiem, gwiazdą Gymkhany i X Games oraz uczestnikiem Rajdowych Mistrzostwach Świata? Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku kluczem jest słowo „ekstremalny”.

 

low_KenBlock_02Podzespoły ST suspensions są cenione przez fanów tuningu za wysoką jakość wykonania oraz ekstremalne osiągi, jakie oferują po zamontowaniu w dedykowanym modelu samochodu. Ekstremalne są również klipy wideo z Kenem Blockiem w roli głównej, w których mistrz Gymkhany prezentuje swoje niebywałe umiejętności za „kółkiem”. Właśnie z tego powodu legendarny kierowca został partnerem ST suspensions.

W ramach umowy Ken Block i ST suspension zaprezentują pełną gamę nowych produktów, angażując w swoje działania fanów motoryzacji z całego świata.

 
Obecnie firma ST suspensions oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie modyfikacji zawieszenia wybranych modeli aut. Klienci mają do wyboru sprężyny, pierścienie dystansowe, amortyzatory, stabilizatory i wiele innych podzespołów poprawiających charakterystykę prowadzenia samochodu.

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Eclipse Cross to zupełnie nowy rozdział w ponad stuletniej historii Mitsubishi. Najnowszy SUV Mitsubishi imponuje bezkompromisową, oryginalną i odważną stylistyką. Nie jest to auto dla mas, dla wielkich korporacji itd. To dobrze, bo przecież Mitsubishi ma już w ofercie ASX-a, który świetnie spełnia tę rolę. Tylko dlaczego SUV odziedziczył nazwę po sportowym coupe…? Czy w […]

Komentarzy: 0 skomentuj »

Ford Mustang to najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie. Jest nim dlatego, że oferuje najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości, a przede wszystkim do mocy. Poprzedniego Mustanga z ponad 300-konnym silnikiem – można było kupić już za 157 000 zł. Jego następca zdrożał o ponad 13 tys. zł, i w podstawowej wersji ma o 27 […]

Komentarzy: 0 skomentuj »