Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Jaguar F-Type Coupe – it`s good to be bad

Meganews

Ruszyła reklamowa gorączka przed Super Bowl. Kolejne koncerny motoryzacyjne pokazują swoje spoty reklamowe – Jaguar skorzystał z pomocy znanych aktorów z Wielkiej Brytanii.
W reklamie pod tytułem „Rendezvous” występują Tom Hiddleston (m.in. Thor, Avengers), Mark Strong (m.in. Sherlock Holmes, Green Lantern, John Carter) oraz Sir Ben Kingsley (m.in. Ksiaze Persji, Iron Man 3, Gra Endera). Co mają wspólnego trzej panowie? Poza brytyjskim pochodzeniem i nienagannym akcentem, często odgrywają w filmach rolę „czarnego charakteru”, który ze względu na urok osobisty, inteligencję, opanowanie i pewność siebie potrafi przykuć uwagę widza i na długo zapada w pamięć. Okazuje się więc, że „dobrze jest być złym” (it’s good to be bad)…

 

Reklama:

 

 

Za kulisami:

 

źródło: MotoTarget

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

W teorii kontrola VIN-u pojazdu przed jego zakupem powinna pozwolić na dokładne sprawdzenie historii pojazdu. W praktyce jest to często bardzo trudne, szczególnie w przypadku starszych samochodów. Co jednak warto wiedzieć, zanim w ogóle zabierzesz się za sprawdzenie historii auta według numeru VIN?

Komentarzy: 0 skomentuj »

Sprzęt elektroniczny stał się nieodłączną częścią naszego życia, w niemal każdym z jego aspektów. Urządzeń mobilnych, gadżetów czy technologicznych dodatków używamy przez całą dobę, także wtedy, gdy prowadzimy auto. Z jednej strony stanowi to realne zagrożenie poprzez obniżanie koncentracji. Z drugiej świadome wykorzystanie nowinek sprzyja bezpieczeństwu. Poznaj systemy dostępne dla kierowców w UK!

Komentarzy: 0 skomentuj »

Event o charakterze motoryzacyjnym to w ostatnich kilkudziesięciu latach jedna z najczęściej stosowanych form promocji branży motoryzacyjnej. Impulsem do organizacji eventu motoryzacyjnego jest zwykle premiera nowego modelu danej marki, czasem całej oferty a często to po prostu spotkanie danego dealera motoryzacyjnego funkcjonującego na danym obszarze z aktualnymi i potencjalnymi klientami. Tego typu zdarzenie rządzi się […]

Komentarzy: 0 skomentuj »