Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Huragan Harvey pochłonie pół miliona samochodów

Michał Mikulski

Powodzie w rezultacie huraganu mają przynieść poważniejsze dla lokalnego stanu motoryzacji skutki niż poprzedni kataklizm, huragan Sandy.

Niszczycielska siła huraganu Harvey, którego skutki odczuwa właśnie stan Teksas, na złom skieruje 500 000 samochodów – szacuje firma Cox Automotive, właściciel serwisów Kelly Blue Book (amerykańskiego odpowiednika portalu Otomoto.pl).

Przewiduje się, że lokalni dealerzy samochodowi będą chcieli wykorzystać sytuację i wywindować ceny aut z drugiej ręki. Pojawiają się liczne doniesienia, że robią to już lokalne hotele, markety i stacje benzynowe.

Zobaczcie, jak mieszkańcy Teksasu ratują swoje samochody po przejściu Harveya:

 

_________________________

Pełny tekst (w języku angielskim) dostępny na serwisie Jalopnik.com

źródło: MotoTarget

Michał Mikulski

Michał Mikulski

Artykułów: 7

Fotografik i redaktor w agencji Moto Target.

Komentarze:

Inne artykuły w tym dziale:

Sportowa jazda w codziennych warunkach? Z Abarthem to możliwe! Nowe modele 595 zachwycają rozwiązaniami, które w prostej linii nawiązują do rajdowej przeszłości Skorpiona. Teraz każdy może poczuć za kółkiem więcej doznań – wystarczy tylko dać się nieco ponieść.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Szukasz opon, które sprawdzą się w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach? A może zależy ci na ponadprzeciętnej jakości wykonania i trwałości gwarantowanej na długie lata? Mamy to, czego szukasz.

Komentarzy: 0 skomentuj »

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, aby zmienić pracę na taką, która nie będzie dla Ciebie smutną koniecznością, ale powodem do dumy? Zajęciu, które będzie jednocześnie pomagało rozwijać Twoje pasje i dawało Ci codzienną porcję satysfakcji?

Komentarzy: 0 skomentuj »